Dudziński s.c. R.P. Dudzińscy

Sprzedaż okien i drzwi

Okna
ul. Wyspiańskiego 39/1, 47-206 Kędzierzyn-Koźle opolskie
Poniedziałek 09:00 - 18:00
Wtorek 09:00 - 18:00
Środa 09:00 - 18:00
Czwartek 09:00 - 18:00
Piątek 09:00 - 18:00
Sobota 09:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Dudziński s.c. R.P. Dudzińscy
ul. Wyspiańskiego 39/1, 47-206 Kędzierzyn-Koźle opolskie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
774061014
774826835
info@firmadudzinski.pl
Dudziński s.c. R.P. Dudzińscy

Informacje

Opis działalności firmy Dudziński s.c. R.P. Dudzińscy w Kędzierzyn-Koźle
Firma Dudziński powstała w 1997 roku. Świadczy usługi z zakresu sprzedaży okien i drzwi. Siedziba działalności znajduje się w Kędzierzynie-Kożlu. Właścicielami są Roman i Przemysław Dudzińscy.
Produkty i usługi
Czym jest firma Dudziński?

Nasze przedsiębiorstwo to jeden z najlepszych na rynku sprzedawców stolarki okiennej i drzwiowej. Myślą przewodnią naszej działalności jest zapewnienie możliwie najszerszemu gronu odbiorców produktów cieszących się najlepszymi parametrami, a co za tym idzie niezawodnych drzwi, okien oraz innych wyrobów. Nasz asortyment pochodzi od renomowanych sprzedawców, którzy stale dopracowują swoje technologie tak, aby w efekcie otrzymać solidne i stylowe wyroby.

Co ciekawego może zaproponować firma Dudziński?

Nasza oferta jest szeroka, jednak jak to jest w każdej branży, tak i w naszej mamy produkty, które cieszą się większą popularnością od innych. Przykładem idealnym są energooszczędne okna PCV, które dzięki swoim właściwościom izolacyjnym pozwalają utrzymać w pomieszczeniach temperaturę dostosowaną do potrzeb Klientów. Ponadto w ofercie proponujemy także okna aluminiowe, drewniane, a także szeroki wybór drzwi wewnętrznych i zewnętrznych.

Wśród naszych produktów można znaleźć propozycje systemów okiennych marki Veka, Schuco i Ywal, czy też systemy drzwiowe od Rehau. Dzięki tak zróżnicowanej ofercie to właśnie u nas można znaleźć produkty idealne zarówno dla obiektów przemysłowych, biurowych czy też mieszkalnych.

W naszej ofercie proponujemy także:
- panele podłogowe,
- okna dachowe,
- parapety,
- rolety,
- zasłony panelowe,
- okna połaciowe.
Istnieje możliwość zakupu różnego rodzaju systemów przeciwsłonecznych i osłonowych. Klienci mogą zaopatrzyć się w moskitiery, rolety rzymskie, plisy, żaluzje drewniane. Do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, jakie można znaleźć w ofercie, należą drzwi antywłamaniowe, balkonowe oraz tarasowe.

Co mogę otrzymać, korzystając z oferty firmy Dudziński?
Każdemu Klientowi zapewniamy pełne wsparcie w ramach sprzedaży, fachowego doradztwa, a także transportu i montażu zamówionych produktów. Gwarantujemy atrakcyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy.
Zasięg działania
Firma Dudziński s.c. R.P. Dudzińscy z lokalizacji: Kędzierzyn-Koźle świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
opolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

okna,