Kueper Polska Sp. z o.o.

Optymalne rozwiązania w zakresie odsiewania

Urządzenia i maszyny przemysłowe
ul. Gliwicka 15a/4, 47-246 Kotlarnia opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
604 176 066
Adres korespondencyjny
ul. Gliwicka 15a/4, 47-246 Kotlarnia opolskie

Informacje

Opis działalności
Kueper Polska jest oddziałem firmy Küper GmbH & Co. KG., zajmującej się produkcją wyrobów trudnościeralnych stosowanych w przemyśle wydobywczym oraz zimowym odśnieżaniu dróg. Jego siedziba znajduje się w Kotlarni, w województwie opolskim.
Produkty i usługi
W Polsce nasza firma działa od 2011 roku, dostarczając do swoich klientów zaawansowane technologicznie rozwiązania z zakresu artykułów trudnościeralnych, które swoje zastosowanie znajdują w przemyśle wydobywczym, a więc kopalniach piasku i żwiru, kruszywa, węgla, kamieniołomach, przemyśle stalowym, recyklingu oraz zimowej obsłudze dróg.

W naszej ofercie klienci znajdą profesjonalne sita przemysłowe do przesiewaczy, w tym między innymi:
- sita tkane,
- sita harfowe,
- sita strunowe,
- sita prętowe,
- sita plecione,
- sita kratowe,
- sita perforowane,
- sita segmentowe,
a także maty sitowe, kulki czyszczące sita, dysze natryskowe, akcesoria zabezpieczające i ochronne. W zależności od modelu i zastosowania są one wykonane z wysokiej jakości komponentów gumowych i poliuretanowych, które zapewniają im odpowiednie właściwości oraz trwałość.

Ponadto w Kueper wytwarzamy lemiesze stosowane w zestawach odśnieżających drogi, od autostrad, po drogi osiedlowe. One również są wytwarzane z dostosowanych komponentów gumowych, poliuretanowych i stalowych. Uzupełniają je odbojniki, zgarniarki i ślizgi, również naszej produkcji.

Po więcej szczegółów dotyczących prezentowanej przez nas oferty zapraszamy do kontaktu z biurem Kotlarni, a także na stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń