Klajnowski Adrian. Transport samochodowy, ciężarowy

Szybko, tanio i solidnie.

Transport samochodowy
ul. Dębowa 5, 47-208 Reńska Wieś opolskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota 08:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Klajnowski Adrian. Transport samochodowy, ciężarowy

Informacje

Opis działalności
Firma Wielobranżowa Adrian Klajnowski oferuje profesjonalne usługi transportowe na terenie Polski. Oferuje również malowanie proszkowe oraz usługi koparko-ładowarką.
Produkty i usługi
Działamy w branży transportowej od ponad 20 lat. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów o ładowności od 3,5 do 25 ton. Nasze pojazdy są na bieżąco poddawane badaniom technicznym oraz przeglądom, by móc zapewnić naszym klientom bezpieczny dowóz towaru. Pojazdami kierują doświadczeni i wykwalifikowani kierowcy, co pozwala przywieźć towar szybko i terminowo.

Wykonujemy także wszelkie prace za pomocą koparki JCB 4CX, która jest wyposażona w łyżkę podsiębierną 0.8 m3, skarpującą i czerpakową. W zakres naszych działań wchodzi m.in.:
- wykopy pod fundamenty,
- wykopy pod sieci wodociągowe, kanalizacyjne i elektryczne,
- wykopy pod szamba, oczyszczalnie biologiczne,
- zdejmowanie warstwy humusowej,
- korytowanie dróg,
- zasypki ław fundamentowych,
- rozładunek i przewóz materiałów na europaletach,
- rozbiórki i wyburzenia.
Koparko-ładowarka jest kierowana przez wykwalifikowanego operatora posiadającego wszelkie kwalifikacje i uprawnienia. Z profesjonalizmem i zaangażowaniem podejmiemy się wszelkich prac, dzięki czemu możemy zapewnić, że zostaną one wykonane rzetelnie i solidnie.

Ponadto świadczymy usługi z zakresu malowania proszkowego. Mamy do dyspozycji dobrze wyposażoną lakiernię proszkową, która pozwala na przygotowanie chemiczne oraz malowanie aluminium. W pracy wykorzystujemy materiały renomowanych marek, co pozwala na dokładne i profesjonalne wykonanie usługi.

Naszą firmę cechuje wysoka jakość wykonywanych usługo, najwyższy poziom obsługi na każdym polu działania oraz dobry kontakt z klientami. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz z firmami i instytucjami, którym zapewniamy dogodne warunki współpracy oraz atrakcyjne ceny za usługi.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
brzeski, głubczycki, kędzierzyńsko-kozielski, kluczborski, krapkowicki, namysłowski, nyski, opolski, strzelecki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

tiry,