Izomat-Dębowa. Izolacje budowlane

Materiały budowlane
ul. Fabryczna 5, 47-208 Reńska Wieś opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(77) 472 51 75
Adres korespondencyjny
ul. Fabryczna 5, 47-208 Reńska Wieś opolskie

Informacje

Opis działalności
Jeśli szukają Państwo wysokiej jakości materiałów budowlanych, to zachęcamy do zapoznania się z poniższą ofertą. Nasza firma Izomat zlokalizowana jest w Reńskiej Wsi, w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim, na terenie województwa opolskiego. Zapewniamy wysokiej jakości pokrycia dachowe oraz materiały wykończeniowe. Na rynku działamy nieprzerwanie od 1984 roku.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w produkcji płyt styropianowych oklejanych papą oraz kleju do mocowania płyt. Oferta firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm.

Oferta firmy obejmuje:

• systemy rynnowe,
• cegły klinkierowe,
• docieplenia,
• opał.

Oprócz tego posiadamy pokrycia dachowe oraz lepiki. Dysponujemy również klejami do glazury, czy fugami. Prowadzimy sprzedaż materiałów pokryciowych, konstrukcyjnych, izolacyjnych i dekoracyjnych. Dodatkowo proponujemy izolacje fundamentów oraz dachów. Uzupełnienie oferty firmy stanowią masy izolacyjne, płyty zgrzewalne, styropapy, a także papy zgrzewalne.

Wszelkie oferowane przez nas produkty pochodzą od znanych producentów. Zapewniamy transport materiałów. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy służą pomocą i fachową poradą. Gwarantujemy fachowe doradztwo i atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
opolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
M
K
mily klijent
Z góry bardzo dziękuję za odpisanie mi odpowiedzi.