Pieruszka Zakład Stolarski, Schody, Drzwi Józef Pieruszka

Schody i drzwi na wymiar

Stolarze
ul. Wiejska 13, 47-253 Roszowice opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Pieruszka Zakład Stolarski, Schody, Drzwi Józef Pieruszka
ul. Wiejska 13, 47-253 Roszowice opolskie
NIP
7491997057
Telefon
Pieruszka Zakład Stolarski, Schody, Drzwi Józef Pieruszka

Informacje

Opis działalności firmy Pieruszka Zakład Stolarski, Schody, Drzwi Józef Pieruszka w Roszowice
Zakład stolarski Pietruszka znajduje się w Roszowicach, w województwie opolskim. Rzemiosłem stolarskim zajmujemy się już od lat 50 XX wieku. Wiedzę na temat obróbki drewna przekazujemy sobie z pokolenia na pokolenie i dzięki temu produkujemy schody oraz drzwi z drewna litego.
Produkty i usługi
Oferujemy Państwu nasze usługi stolarskie, zajmujemy się produkcją wyrobów z drewna na indywidualne zamówienie. Tworzymy wyroby z tarcicy sezonowej - suszymy ją we własnej suszarni kondensacyjnej. Zapewniamy najwyższą precyzję wykonania, korzystamy z solidnych materiałów, gwarantujących estetykę wykonania oraz dużą trwałość. Wykonamy dla Państwa:
- drzwi wewnętrzne,
- drzwi zewnętrzne,
- schody drewniane.

Tworzymy drzwi z drewna sosnowego, które uszlachetniamy naturalną okleiną bukową, jesionową lub dębową. Nasze drzwi zewnętrzne malujemy farbami akrylowymi w pełnej gamie kolorów firm Sikkens lub Renocoll, dopasujemy odcień do Państwa potrzeb. Oferowane przez nas drzwi wyposażone są w zamki trzypunktowe, zawiasy bolcowe oraz podwójne uszczelki. To sprawia, że drzwi są bardzo szczelne i zapewniają bezpieczeństwo. Zapewniamy szklenie drzwi przy wykorzystaniu szyb bezpiecznych antywłamaniowych, ornamentowych lub refleksyjnych, umieszczamy w nich także witraże.
Produkujemy wszystkie rodzaje drzwi drewnianych, według naszych wzorów lub według indywidualnych projektów klienta.

Odtwarzamy drzwi według stanu istniejącego do budynków zabytkowych, będących pod nadzorem konserwatora zabytków.

Wykonamy dla Państwa zarówno schody samonośne, jak i na beton, tworzymy schody z tarcic liściastych lub z drewna egzotycznego. Oferujemy balustrady proste z dodatkami ze stali nierdzewnej lub toczone.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
Zasięg działania
Firma Pieruszka Zakład Stolarski, Schody, Drzwi Józef Pieruszka z lokalizacji: Roszowice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, opolskie, śląskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń