Glosbud Wylewki Anhydrytowe

Przy telefonie na hasło "Panorama Firm" - 10%

Usługi posadzkarskie
ul. Polna 32, 47-220 Stare Koźle opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
698 398 353
Glosbud Wylewki Anhydrytowe

Informacje

Opis działalności
Grupa Anhydryt Polska Lider wśród wylewek anhydrytowych oraz pianobetonów!
Produkty i usługi
Autoryzowany wykonawca:

Glosbud Andrzej Główka

Doradztwo techniczne i gwarancja jakości wykonania.

Samopoziomujące Wylewki Anhydrytowe.

Wylewki anhydrytowe stanowią nowoczesny i uniwersalny podkład podłogowy, który będzie świetnie wyglądał w domu jak i w mieszkaniu.

Wylewki anhydrytowe stosuje się w różnego rodzaju budynkach użyteczności publicznej, takich jak szpitale czy szkoły oraz w domach wielo i jednorodzinnych. Uniwersalną ich zaletąjest to, że mogą być one stosowana jako wylewki pod ogrzewanie podłogowe jak i bez.

Należy zaznaczyć, że wylewki anhydrytowe mogą być wykorzystane pod praktycznie każdy rodzaj okładziny, również dobrze spiszą się pod płytkami, gresami i kamieniami a także pod wymagającymi okładzinami jakimi są podłogi drewniane czy posadzki żywiczne.

Planetom powstaje w wyniku zmieszania piany technicznej z zaprawą cementową. Posiada właściwości samopoziomujące i występuje w postaci płynnej oraz plastycznej. Znajduje swoje zastosowanie jako materiał izolacyjno-konstrukcyjny, wypełniający i izolacyjny. Pianobeton wykorzystuje się zamiast styropianu. Jeśli pianobeton jest odpowiednio zaprojektowany, można go użyć jako warstwy o niewielkim spadku. Swoje zastosowanie znajdują również na balkonach i tarasach. Jego ciężar sprawia, że nadaje się również jako jako warstwa wypełniająco-izolacyjna.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń