Zakątek Beaty Beata Piegsa

Usługi florystyczne na najwyższym poziomie

Kwiaciarnie
ul. Krótka 1, 47-260 Zakrzów opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Zakątek Beaty Beata Piegsa

Informacje

Opis działalności firmy Zakątek Beaty Beata Piegsa w Zakrzów
Firma Zakątek Beaty istnieje od 2018 roku. Nasza siedziba znajduje się w Zakrzowie, w województwie opolskim, a właścicielką jest Beata Piegsa.
Produkty i usługi
Przedmiotem naszej działalności jest florystyka. W kwiaciarni Zakątek Beaty wykonujemy przepiękne bukiety i wiązanki. Dysponujemy ogromną wiedzą na temat florystyki i potrafimy z niej korzystać podczas wykonywania codziennych obowiązków. Jesteśmy kreatywni i mamy wiele pomysłów. To wszystko sprawia, że świadczone przez nas usługi stoją na najwyższym poziomie.

W zakres naszej oferty wchodzą:
- bukiety,
- wiązanki,
- kompozycje kwiatowe z kwiatów żywych,
- kompozycje kwiatowe z kwiatów ciętych,
- kosze z kwiatami,
- wieńce pogrzebowe.

Warto zaznaczyć, że nasze kompozycje kwiatowe powstają na zamówienie. Dzięki temu możemy zapewnić indywidualne podejście, przez co nie musisz się martwić, że bukiety czy wiązanki nie spełnią Twoich oczekiwań. W kwiaciarni Zakątek Beaty wykonujemy kompozycje na różne okolicznościowe. Mogą to być walentynki, dzień kobiet, dzień matki czy jubileusz.

Oprócz tego zajmujemy się dekorowaniem uroczystości weselnych. Dekorujemy sale, kościoły i samochody. Uzupełnieniem naszej oferty jest sprzedaż dekoracji świątecznych – bożenarodzeniowych i wielkanocnych.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Zasięg działania
Firma Zakątek Beaty Beata Piegsa z lokalizacji: Zakrzów świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
opolskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń