Jan Cytlau Stacja Kontroli Pojazdów

Naprawa mechaniki samochodowej we wszystkich modelach pojazdów osobowych

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
46-211 Gotartów 16c opolskie
(11 opinii) napisz opinię
Jan Cytlau Stacja Kontroli Pojazdów
46-211 Gotartów 16c opolskie
NIP
7511603884
Telefon
Jan Cytlau Stacja Kontroli Pojazdów

Informacje

Opis działalności firmy Jan Cytlau Stacja Kontroli Pojazdów w Gotartów
Prowadzimy stację kontroli pojazdów, która znajduje się w miejscowości Gotartów, na terenie województwa opolskiego. Zajmujemy się przeprowadzaniem okresowych przeglądów pojazdów, a także bieżącymi naprawami samochodów. Właścicielem jest Jan Cytlau.
Produkty i usługi
Na terenie Stacji kontroli pojazdów zajmujemy się badaniami samochodów osobowych, ciągników i przyczep rolniczych, pojazdów do 3,5 tony oraz motorów i motorowerów. Diagnozujemy także pojazdy poruszające się dzięki instalacji LPG. Zajmujemy się naprawą mechaniki samochodowej przede wszystkim w autach marek europejskich, koreańskich i japońskich.

Przeprowadzamy komputerową diagnostykę silników samochodowych. Serwisujemy również układ wydechowy, kierowniczy i napędowy. Ustawiamy geometrię kół przy pomocy lasera. Oferujemy też usługi wulkanizacyjne, takie jak wyważanie i montaż kół oraz serwis opon i wymiana wentyli.

Do naszych usług należy również:
- naprawa rozruszników,
- naprawianie alternatorów,
- czyszczenie EGR i DPF/FAP,
- wymiana olejów oraz filtrów,
- likwidacja złodziejek od felg,
- naprawa i napełnianie klimatyzacji,
- regeneracja belki skrętnej aut francuskich,
- nabijanie numerów i wykonywanie tabliczek zastępczych.

Montujemy w samochodach specjalne zabezpieczenia przed kradzieżą, takie jak immobilizery i autoalarmy marki FOX i MASTER, ukryty przełącznik, a także blokady skrzyni biegów TYTAN LOCK. Za pomocą diagnostyki komputerowej sprawdzamy działanie ABS-U, klimatyzacji i airbagu.

Posiadamy szeroki wybór części zamiennych do samochodów. Oferujemy wymianę takich elementów, jak rozrząd, paski napędowe, sprzęgła, pompa wody, układ napędowy oraz światła dzienne. Sprzedajemy części do pojazdów w ilościach detalicznych i hurtowych. Obejmuje to wiele marek, na przykład Mercedes, Skoda, Volkswagen, Opel, Daewoo i wielu innych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego warsztatu - kadra Stacji kontroli pojazdów w Gotartowie.
Zasięg działania
Firma Jan Cytlau Stacja Kontroli Pojazdów z lokalizacji: Gotartów świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
brzeski, kępiński, kluczborski, kłobucki, namysłowski, oleski, Opole, opolski, ostrzeszowski, wieruszowski

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(11 opinii) napisz opinię
G
Grzegorz
Wszystko w samochodzie naprawione i odpowiednio działa. Dla mnie jest to najważniejsze.
R
Robert
Mają tylko oryginalne części do wymiany dla samochodów. Bardzo dobrze się sprawują i fajnie działają.
A
Aneta
Jestem bardzo zadowolona. Duży asortyment części samochodowych w atrakcyjnych cenach.
K
Kasia
Polecam bardzo tych mechaników. Super obsługa, mili pracownicy. Bardzo dobrze realizują wszystkie powierzone im naprawy.
R
Robert
Kompleksowa naprawa samochodów i bardzo profesjonalne podejście do klienta. Od razu widać, że ma się do czynienia z profesjonalistami.
P
Patryk
Naprawili mi alternator. Generalnie mechanik od razu widział, w czym jest problem. Mają nowoczesne stanowiska diagnostyczne i dużą wiedzę.
A
Agewczyk
Wymieniłem tutaj zamek. Z terminami nie ma problemu, a mechanicy doskonale wiedzą, co robią. Wszystko działa.
M
Michalina
Byłam tutaj na komputerowej diagnostyce klimatyzacji. Warsztat wykonał naprawę. Koszt całkiem przystępny a klima działa bez zarzutu.
O
Oliwer
Polecam do demontażu śrub w felgach. Wykonują to od ręki i za niewielką kwotę.
I
Igor
Byłem u nich na czyszczeniu DPF. Bardzo szybko wykonali usługę, widać, że to dla nich rutynowe zadanie, bo od razu wdali się ze mną w dyskusję na temat filmów, ich działania i ogólnej mechaniki. Świetna obsługa, pozytywni ludzie i szybka realizacja.
K
Kuba
W tym warsztacie całkowicie zregenerowali mi silnik w mojej Skodzie. Byłem pewien, że naprawa będzie bardzo droga, ale mechanik zaoferował całkiem przystępną cenę. Po wykonaniu naprawy samochodów jeździ jak nowy, nie ma żadnych problemów z uzyskiwaniem sporych prędkości.