Brol Namioty. Brol D.

Wynajem hal namiotowych i namiotów wielkopowierzchniowych

Namioty i hale namiotowe
46-280 Gronowice 94 opolskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
609 574 073
774132258
namioty@namioty.com
609574073
Tel. wideo
775507238
http://www.namioty.com
Brol Namioty. Brol D.

Informacje

Opis działalności
Firma Namioty Brol, znajdująca się w Gronowicach, specjalizuje się w wynajmie namiotów wielkopowierzchniowych o różnym przeznaczeniu. Konstrukcje dostarczamy wraz wyposażeniem w postaci podłóg, krzeseł, urządzeń grzewczych, stołów biesiadnych oraz podestów scenicznych. Wynajem prowadzimy na terenie całej Polski na potrzeby klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych.
Produkty i usługi
Na rynku daliśmy się poznać jako sprawdzona firma od wynajmu hal namiotowych i namiotów. Dostarczamy nowoczesne konstrukcje, które świetnie sprawdzą się jako powierzchnia magazynowa czy miejsce na imprezę okolicznościową. Współpracujemy z klientami indywidualnymi szukających konstrukcji namiotowych na wesela czy komunie oraz agencjami eventowymi organizującymi:
- festyny,
- wydarzenia sportowe,
- koncerty.

Naszą ofertę kierujemy również do firm prowadzących produkcję przemysłową. Oferujemy hale magazynowe, które zapewnią dodatkową powierzchnię na składowanie towarów. Mogą również pełnić funkcję namiotu wystawowego, konferencyjnego czy targowego. W ofercie mamy lekkie namioty i hale przemysłowe, idealne do szybkiego rozstawienia w praktycznie każdym miejscu. Dostarczamy także rozwiązania dopasowane do specyfiki wesel, bankietów oraz innych imprez.

U nas można wynająć szybkie w montażu namioty sportowe i imprezowe z solidną konstrukcją o dużej wytrzymałości. Fachowo pomagamy w doborze odpowiedniej konstrukcji oraz optymalnej dla niej lokalizacji. Zapewniamy także fachowy montaż oraz demontaż.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Brol Namioty z Gronowic.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe