"Komax" Grunwaldzka Serwis Okien-Drzwi-Rolet Przemysław Kociubiński

Okna
ul. Grunwaldzka 13G lok. 10, 46-203 Kluczbork opolskie
(4 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
Telefon
692 193 101

Informacje

Siedzibą "Komax" Grunwaldzka Serwis Okien-Drzwi-Rolet Przemysław Kociubiński jest Kluczbork w województwie opolskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Okna.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z "Komax" Grunwaldzka Serwis Okien-Drzwi-Rolet Przemysław Kociubiński poprzez telefon: 692 193 101 .
Z przedstawicielem firmy "Komax" Grunwaldzka Serwis Okien-Drzwi-Rolet Przemysław Kociubiński możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 46-203 Kluczbork ul. Grunwaldzka 13G lok. 10,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Uważamy, że "Komax" Grunwaldzka Serwis Okien-Drzwi-Rolet Przemysław Kociubiński poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
L
Lila
Rzetelność, ogromna wiedza, punktualność, uprzejmość....i wiele innych .Korzystałam z usług tego Pana i polecam każdemu kto ma problem z oknem czy roletą...
G
P
Grzegorz Popek
widać że Pan Przemysław dba o klienta nie tylko dla zarobku. Wraz z uczciwością i pełnym profesjonalizmem( np ustawianie okien poprzez ściąganie szyby, a nie tylko kręcenie śrubkami, jak niektórzy partacze, wymiana uszczelek na oryginalne, montaż dobrej jakości podzespołów), każe mi uznać tą firmę za w pełni profesjonalną, dziś rzadko spotykaną szczególnie w małych miastach.
X
XXX
Polecam,pełen profesjonalizm !!!
P
Patrycja
Nie ma rzeczy której by Pan Przemysław w zakresie swoich usług nie umiał wykonać. Perfekcja w 100 % :-) Polecam każdemu
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.