Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kluczborku Maciej Kaczmarzyk

Windykacja długów i należności
ul. Wolności 12, 46-200 Kluczbork opolskie
(6 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Kontakt

Telefon
(77) 414 26 55
Adres korespondencyjny
ul. Wolności 12, 46-200 Kluczbork opolskie

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Windykacja długów i należności. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kluczborku Maciej Kaczmarzyk ma swoją siedzibę w miejscowości Kluczbork w województwie opolskim.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kluczborku Maciej Kaczmarzyk, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: kluczbork2@komornik.pl lub telefon: (77) 414 26 55
Jeśli chcesz nawiązać z Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kluczborku Maciej Kaczmarzyk kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 46-200 Kluczbork ul. Wolności 12,.
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kluczborku Maciej Kaczmarzyk znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
R
Radek
Uczciwy człowiek pop prostu
A
S
andrzej stachny
Solidny specjalista, który wypełnia swoje obowiązki zachowując przy tym człowieczą twarz. Niby nic, ale jednak w dzisiejszych czasach takie podejście jest rzadkością. Polecam.
M
M
małgosia m
Jeden z lepszych specjalistów prywatnych.! Nie wiem jak to robi, ale możliwe że to jego kultura osobista i kwalifikacje dają mu taką skuteczność. Dzięki niemu odzyskałam swoje pieniądze więc dla Pana Kaczmarzyka duży plus.!
W
wspolmariusz
Próbowałem przez 2 lata ściągnąć zaległe należności od mojego wspólnika, ale bezskutecznie do momentu aż Pan Kaczmarzyk wziął się za sprawę. W 3 tygodnie miałem całą sumę z powrotem na koncie, a myślałem, że sprawa jest już przegrana.
O
ohrnaona
Potwierdzam słowa przedmówczyni. Pan Kaczmarzyk pomógł mi odzyskać alimenty od męża, który nie płacił. Myślałam, że te pieniądze już są nie do odzyskania, a on dał radę za co jestem wdzięczna.
I
T
izabela ter
Warto mu powierzyć ważną sprawę, bo to staranny i elokwentny człowiek, odpowiedni na to stanowisko. Raz korzystałam z usług Kaczmarzyka i bardzo pozytywnie zaskoczył mnie efektywnym trybem swojej pracy, wiadomo, że o komornikach przeróżne wieści się słyszy, ale trzeba pamiętać, że nie wszyscy w tym zawodzie są tacy sami. Pan Maciek wyróżnia się na plus.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.