Marcegaglia Poland sp. z o.o.

RUSZTOWANIA wynajem, sprzedaż, transport, projektowanie, montaż

Rusztowania i szalunki
ul. Przemysłowa 1, 46-200 Ligota Dolna opolskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
694 492 010
Adres korespondencyjny
ul. Przemysłowa 1, 46-200 Ligota Dolna opolskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Firma Marcegaglia Poland należy do grupy przemysłowej będącej światowym liderem w obróbce stali. Oferujemy materiały najwyższej jakości w tym rusztowania ramowe, modułowe, system rurowy, schodnie itp. Fachowa wiedza i doświadczenia zdobyte w branży budowlanej pozwalają Nam być na rynku z gamą zaawansowanych technologicznie produktów dających bezpieczeństwo. Świadczymy dostawy w formach: - sprzedaż, - wynajem, - wynajem z opcją wykupu. Wszystkie w/w formy uzupełniamy o transport/projekt/montaż.
Produkty i usługi
Marcegaglia, globalny partner w zakresie budownictwa cywilnego i przemysłowego, oferuje nowoczesne rozwiązania techniczne w zakresie konstrukcji stalowych, dostosowane do potrzeb klienta.
Fachowa wiedza pracowników, decydująca o pozycji Marcegaglii jako lidera w sektorze przetwórstwa stali, pozwala opracowywać i realizować projekty wymagające zaawansowanych rozwiązań inżynieryjnych, przeznaczone do najbardziej skomplikowanych zastosowań w sektorze budowlanym.
Materiały najwyższej jakości i systemy, których parametry potwierdzają międzynarodowe certyfikaty.
Sprzęt oferowany przez naszą firmę został przystosowany do sztywnych europejskich norm dla wygody i bezpieczeństwa użytkowania. Niezawodność gwarantowana szczegółowymi kontrolami jakości na wszystkich etapach produkcji. Świadczymy dostawy w formach:
- sprzedaż,
- wynajem,
- wynajem z opcją wykupu.

Oferta rusztowań firmy Marcegaglia obejmuje systemy elewacyjne ramowe, systemy typu rura-złączka, systemy wielokierunkowe do obiektów o skomplikowanej geometrii, a także szeroki asortyment stalowych podestów do konstrukcji tymczasowych i platform roboczych, wieży, schodni, konstrukcji pomocniczych, poręczy, podpór, stelaży pod banery reklamowe oraz dla wyżej nie wymienionych skomplikowanych wieloelementowych konstrukcji stalowych.

Asortyment firmy obejmuje m.in.:
- rusztowania fasadowe /,elewacyjne / ramowe,
- schodnie,
- rusztowanie modułowe,
- rusztowanie klinowe,
- rusztowanie jezdne,
- rusztowanie aluminiowe,
- rusztowanie murarskie.

Zajmujemy się sprzedażą, wypożyczeniem oraz profesjonalnym montażem rusztowań. Ponadto posiadamy także inne akcesoria budowlane jak choćby:
- rama,
- złącze,
- podest,
- rury,
- konsole,
- stopki itp.

Podczas projektowania rusztowań zwracamy szczególną uwagę na wybór materiału, z które zostaną wykonane. Jesteśmy pewni, że nasze starania są widoczne i materiały pochodzące z firmy Marcegaglia odróżniają się od innych na rynku.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych województw:
świętokrzyskie, łódzkie, małopolskie, opolskie, dolnośląskie, śląskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
R
Rafał
2019-07-26 11:03:56
Solidnie, profesjonalnie i terminowo. Polecam.