Świat Palet Bogdan Dudzik

Skup i sprzedaż europalet

Palety
ul. Kujakowicka 2, 46-200 Ligota Zamecka opolskie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Świat Palet Bogdan Dudzik
ul. Kujakowicka 2, 46-200 Ligota Zamecka opolskie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Adres korespondencyjny
46-200 Kluczbork,ul.Gniazdowskiego 4
Świat Palet Bogdan Dudzik

Informacje

Opis działalności firmy Świat Palet Bogdan Dudzik w Ligota Zamecka
Firma Świat Palet działa na rynku w zakresie skupu oraz sprzedaży palet działa już od 2010 roku. Nasza siedziba mieści się w Ligocie Zameckiej na terenie województwa opolskiego. Założycielem działalności jest Bogdan Dudzik.
Produkty i usługi
Palety znajdują zastosowanie przede wszystkim w transporcie. Przeznaczone są do przenoszenia i składowania różnego rodzaju towarów. Jednak ostatnimi czasy są coraz bardziej popularne również w meblarstwie, jako element bazowy do produkcji stolików czy siedzisk. Odrobina kolorowej farby, koc i poduszki mogą zamienić drewnianą paletę w idealną ławkę do ogrodu.
Zajmujemy się skupem, wymianą i sprzedażą palet jednorazowych. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór palet przemysłowych, ze szczególnym uwzględnieniem europalet ciemnych i jasnych. Ich wymiary wynoszą 80 × 120 cm. Pracownicy naszej firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży. Swoim Klientom oferujemy profesjonalną obsługę i najlepsze ceny na rynku. Istnieje możliwość zorganizowania transportu w wyznaczone przez interesanta miejsce. Wizytówką firmy jest szybkość, sprawność i skuteczność działania. Usługi wykonywane są 24 godziny na dobę.

Więcej informacji uzyskają Państwo poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń