Świat Palet Dudzik Bogdan

Skup i sprzedaż europalet

Palety
ul. Kujakowicka 2, 46-200 Ligota Zamecka opolskie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Adres korespondencyjny
46-200 Kluczbork,ul.Gniazdowskiego 4
Świat Palet Dudzik Bogdan

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Bogdan Dudzik. Od 2010 roku prowadzę własną firmę, która zajmuje się skupem i sprzedażą palet. Siedziba działalności mieści się w Ligocie Zameckiej, w powiecie kluczborskim, na terenie województwa opolskiego.
Produkty i usługi
Palety znajdują idealne zastosowanie przede wszystkim w transporcie. Przeznaczone są do przenoszenia i składowania różnego rodzaju towarów. Jednak ostatnimi czasy są coraz bardziej popularne również w domowym zaciszu, jako element wystroju wnętrz. Odrobina kolorowej farby, koc i poduszki mogą zamienić drewnianą paletę w idealne siedzisko do ogrodu.

Świat Palet zajmuje się skupem, wymianą i sprzedażą palet jednorazowych. W swojej ofercie posiada szeroki wybór palet przemysłowych, ze szczególnym uwzględnieniem europalet ciemnych i jasnych. Ich wymiary wynoszą 80 × 120 cm. Pracownicy firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży. Swoim Klientom oferują profesjonalną obsługę i najlepsze ceny na rynku. Istnieje możliwość zorganizowania transportu w wyznaczone przez interesanta miejsce. Wizytówką firmy jest szybkość, sprawność i skuteczność. Usługi wykonywane są 24 godziny na dobę.

Więcej informacji uzyskają Państwo poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Świat Palet.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń