Krzysztof Kucharski Przedsiębiorstwo Feniks

Kompleksowe usługi telekomunikacyjne

Elektroinstalatorstwo
ul. Malińska 1, 47-320 Gogolin opolskie
(3 opinie) napisz opinię
Krzysztof Kucharski Przedsiębiorstwo Feniks

Informacje

Opis działalności
Krzysztof Kucharski jest właścicielem firmy Feniks, która mieści się w Gogolinie, na terenie województwa opolskiego. Zakład zajmuje się elektroinstalatorstwem.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo Feniks to najlepszy specjalista w dziedzinie elektroinstalatorstwa. Firma od wielu lat zajmuje się projektowaniem i budową sieci elektrycznych i komputerowych. Zakres usług obejmuje przede wszystkim instalacje elektryczne, systemy alarmowe oraz integracje systemów. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się systemy inteligentnego domu, które ułatwiają obsługę urządzeń, wykorzystywanych na co dzień praktycznie w każdym gospodarstwie domowym. W ofercie znajdują się również zabezpieczenia różnicowoprądowe oraz pomiary uziemienia.

Do pracy wykorzystywane są najlepszej jakości urządzenia i materiały, które pozwalają na rzetelne i terminowe realizowanie zleceń. Personel składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych osób, które dokładają wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom każdego Klienta. Przedsiębiorstwo Feniks to gwarancja owocnej współpracy i atrakcyjnych cen. Usługi kierowane są przede wszystkim do właścicieli firm, ale również do osób prywatnych.

Zachęcamy Państwa do kontaktu.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
opolskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
M
Maksymilian
Świetni fachowcy. Realizują zlecenia bardzo rzetelnie. Polecam.
J
Jarek
Firma zajmowała się budową sieci lan w mojej firmie. Bardzo dobre przedsiębiorstwo, które wie, jak spełnić oczekiwania klienta.
A
Aleksander
Usługi na bardzo dobrym poziomie, które zostały zrealizowane terminowo. Jestem zadowolony ze współpracy.