Zakład remontowo - budowlany

Osuszanie i odgrzybianie budynków, iniekcja krystaliczna.

Osuszanie budynków
ul. Opolska 42, 47-316 Malnia opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
604 389 683
Zakład remontowo - budowlany

Informacje

O nas
Metoda iniekcji krystalicznej ­ wytwarzania blokady przeciwwilgociowej w murach zawilgoconych na skutek podciągania wody z gruntu ­ jest metodą osuszania opartą na oryginalnej koncepcji autora, polegającej na wykorzystywaniu tak zwanej "mokrej ścieżki". Metoda ta nie przewiduje w żadnym przypadku wstępnego osuszania ani odsalania murów, a nawet wręcz przeciwnie ­ zakłada wykorzystanie cieczy kapilarnych jako drogi do penetracji, a następnie krystalizacji uszczelniającej pory i kapilary materiału budowlanego, a w szczególności cegły ceramicznej i zaprawy wapiennej.
Opis działalności
Zakład remontowo-budowlany, którego właścicielem jest Waldemar Zacharz, oferuje swoje usługi w zakresie osuszania budynków metodą iniekcji krystalicznej. Działamy nieprzerwanie od 1998 roku i to właśnie wieloletnie doświadczenie sprawia, że w profesjonalnym osuszaniu murów nie mamy sobie równych. Siedziba firmy mieści się w Malni, na terenie województwa opolskiego. Zachęcamy do współpracy!
Produkty i usługi
Jesteśmy firmą z tradycjami, która posiada 20-letnią praktykę. Specjalizujemy się w osuszaniu budynków metodą Iniekcji Krystalicznej. Nasza firma przeprowadza generalne remonty mieszkań, domów oraz obiektów użytku publicznego.

Dysponujemy nowoczesnym, specjalistycznym sprzętem, który umożliwia nam podejmowane nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Do każdego zadania podchodzimy rzetelnie i indywidualnie. Liczne udane realizacje pozwoliły nam nabrać wiedzy i umiejętności, co pomaga trafnie rozpoznać i określić przyczyny zawilgocenia budynku.

Oferujemy:

- prace remontowo-budowlane,
- izolacje,
- malarstwo,
- dekarstwo,
- płytkowanie,
- murarstwo,
- adaptacje poddaszy.

Naszym największym atutem jest profesjonalizm, krótkie terminy realizacji oraz dożywotnia gwarancja. Pracownicy Firmy Ogólnobudowlanej to wykwalifikowani fachowcy, którzy swoją pracę wykonują rzetelnie i solidnie. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje. Dbamy o to, aby nasza oferta była atrakcyjna i kompleksowa.

Zapraszamy!
Marki i specjalizacje
W ramach oferty wykonujemy:

- osuszanie budynków
- izolacje
­ malarstwo
- usługi dekarskie
- płytkowanie
- adaptacje strychów
- murarstwo
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń