Kabus Producent Kołków i Drążków Drewnianych Do Mebli

Jesteśmy producentem wyrobów z drewna.

Akcesoria meblowe
ul. Wiejska 31, 47-316 Odrowąż opolskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Strona www
Telefon
(77) 401 09 89
660736473
775558026
774026440
775461707
Kabus Producent Kołków i Drążków Drewnianych Do Mebli

Informacje

O nas
Przedsiębiorstwo Kabus rozpoczęło swoją działalność w 2000 roku. Od samego początku stawiamy na najwyższą jakość produktów oraz zadowolenie klientów. Firma specjalizuje się w produkcji drewnianych złączy meblowych. Siedziba naszego zakładu mieści się w Odrowężu, na terenie województwa opolskiego. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy!
Opis działalności
Lata pracy przy obróbce drewna, wiedza przekazywana kolejnym pokoleniom, najlepszej jakości surowiec i ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych. Zapoznajcie się Państwo z linią produktów KABUS. Jesteśmy producentem wyrobów z drewna. Specjalizujemy się w produkcji kołków meblowych oraz różnego rodzaju drążków. Produktem ubocznym jest wysokiej jakości brykiet bukowy. Korzystając z naszej oferty wybieracie Państwo solidnego producenta, który nie zawiedzie Waszych wysokich oczekiwań.
Produkty i usługi
Jesteśmy producentem wyrobów z drewna. Specjalizujemy się w produkcji kołków meblowych oraz różnego rodzaju drążków. Wykorzystanie doświadczenia zgromadzonego podczas dwudziestu pięciu lat produkcji pozwala naszym wyrobom znaleźć nabywców wśród wielu firm w kraju i za granicą.

Nasza oferta zawiera:

- elementy meblowe,
- kołki meblowe,
- pręty drewniane.

Flagowym produktem naszego przedsiębiorstwa są wysokiej jakości kołki drewniane do łączenia elementów mebli. Rozbudowany, nowoczesny park maszyn oraz wieloletnie doświadczenie to gwarancja najlepszych produktów. Wytrzymałość naszych złączy to zasługa najwyższych standardów produkcji oraz bardzo dobrego materiału, z którego wykonujemy elementy drewniane.

Specyfikacja naszych produktów prezentuje się następująco:

- Kołki drewniane:
Wysokiej jakości ryflowane kołki meblowe z drewna bukowego, odpylane, gratowane i dokładnie sortowane przez elektroniczny system wizyjny.

- Pręty drewniane:
Wykonane z drewna bukowego drążki o okrągłym przekroju. Oferujemy szeroką i zróżnicowaną gamę rozmiarów. Buk wyróżnia się dużą wytrzymałością mechaniczną, a zarazem łatwością w procesie obróbki. Drążki wykonane z tego drewna są odporne na odgniecenia.

Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy. Gwarantujemy terminowość i profesjonalną obsługę klienta. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące procesu produkcji lub wyceny zapytania ofertowego.

Zapraszamy!
Marki i specjalizacje
Nasza oferta zawiera: elementy meblowe, kołki meblowe oraz pręty drewniane. Kołki meblowe produkowane w naszej firmie występują w dwóch rodzajach jakościowych: do wbijania ręcznego - kołki są wstępnie odpylone i przesortowane maszynowo, zawierają do 1 % odpadu oraz do wbijania automatowego - kołki są dokładnie odpylone, gratowane, dodatkowo przesortowane ręcznie i nie zawierają odpadu. Min długość kołków 16 mm maksymalna 200 mm średnica od 6 mm do 20 mm. Kołki wytwarzane są z drewna bukowego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
Asiaczek911
Świetne kołki drewniane do mebli, bardzo dobra jakość i estetyczny wygląd. Polecam wszystkim!