Mędykowski Cezary Lek Med Spec Laryngolog Gabinet Laryngologiczny

Zajmuję się leczeniem chorób uszu, gardła, krtani i tchawicy, oraz zatok i nosa

Laryngolodzy
ul. Mickiewicza 8, 46-100 Namysłów opolskie
(12 reviews) napisz opinię
Mędykowski Cezary Lek Med Spec Laryngolog Gabinet Laryngologiczny
ul. Mickiewicza 8, 46-100 Namysłów opolskie
NIP
7471330864
Telefon
Mędykowski Cezary Lek Med Spec Laryngolog Gabinet Laryngologiczny

Informacje

Opis działalności firmy Mędykowski Cezary Lek Med Spec Laryngolog Gabinet Laryngologiczny w Namysłów
Nazywam się Cezary Mędykowski i jestem lekarzem med. spec. laryngolog. Siedziba mojego gabinetu znajduje się w Namysłowie, w województwie opolskim. Działalność prowadzę od 1997 roku.
Produkty i usługi
Specjalizuję się w diagnozowaniu i leczeniu chorób laryngologicznych, w tym chorób uszu, gardła, krtani i tchawicy, a także zatok i nosa. Posiadam umowę z Narodowym Funduszem zdrowia. Zajmuję się diagnozowaniem oraz leczeniem zarówno dorosłych jak i dzieci, a także udzielam porad laryngologicznych.

Wykonuję takie badania jak:
- badania audiometryczne,
- audiometria tonalna,
- impendancyjna,
- tympanometria.
- USG zatok,
- stroboskopia krtani.

Zajmuję się leczeniem słuchu, pomagam osobom, które zmagają się z przewlekłym katarem czy chorobami migdałków. Oferuję pomoc przy leczeniu chrapania, które negatywnie wpływa na komfort snu. Pomogę także pacjentom, które zmagają się z bezdechem.

W gabinecie wykonuję płukanie uszu. Posiadam kwalifikacje do zabiegów operacyjnych w zakresie laryngologii dziecięcej, przeprowadzam pozwalające likwidować zaburzenia drożności trąbek słuchowych oraz zabiegi usuwania trzeciego migdałka. W razie pytań jestem do Państwa dyspozycji.

Zapraszam do Gabinetu Laryngologicznego Mędykowski Cezary. Zapisy na wizyty przyjmuję telefonicznie.
Zasięg działania
Firma Mędykowski Cezary Lek Med Spec Laryngolog Gabinet Laryngologiczny z lokalizacji: Namysłów świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
brzeski, kępiński, kluczborski, namysłowski, oleśnicki, oławski

Opinie

(12 reviews) napisz opinię
E
Eliza
Lekarz z ogromną cierpliwością i świetnym podejściem do dzieci. Problemy nosa rozwiązane szybko i bezboleśnie.
M
Marek
Bardzo polecam, doktor bardzo trafnie określił mój problem i dobrał leczenie. Po kilku dniach ból ucha minął.
R
Radek
Najlepszy specjalista w okolicy. Badania przeprowadza bardzo dokładnie i na ich podstawie przepisuje leki, a nie w ciemno. Odkąd zacząłem leczenie u tego lekarza nie mam problemu z szumami w uszach i bólem. Polecam, lekarz z powołania.
J
Justyna
Bardzo polecam doktora Mędykowskiego. Syn miał nawracające problemy z zatokami i trafiliśmy do tego gabinetu. Pan doktor zrobił od razu szereg badań i podjął leczenie. Jak się okazało skuteczne, ponieważ od kilku miesięcy syn czuje się dobrze, a uciążliwe dolegliwości nie powracają. Bardzo dziękujemy za tak kompleksowe podejście.
K
Katarzyna
Przychodziłam do pana doktora z moim synem, który miał problemy laryngologiczne, pan Mędykowski bardzo mu pomógł. Polecam.
I
Idaa_ziemba
Rewelacyjny specjalista od chorób gardła, polecam!
I
Ilypex
Polecam, moja córka miała problemy z migdałkami, pan Mędykowski bardzo pomógł, świetny specjalista!
H
Honorata
Słyszałam same pozytywne opinie o panu doktorze, więc kiedy zaczęłam mieć problemy ze słuchem, od razu zgłosiłam się tutaj. Świetny lekarz z ogromną wiedzą, polecam.
M
Michalina
Nieoceniona pomoc w leczeniu chrapania, od tego czasu lepiej się wysypiam, jestem zachwycona. Polecam.
D
Dudek966
Od lat zmagałem się z bezdechem, wreszcie żona wysłała mnie do laryngologa - pan Cezary ogromnie mi pomógł, aż żałuję, że nie zgłosiłem się wcześniej. Polecam!
A
Z
Ania Z.
Wspaniały lekarz , polecam bardzo!!!
N
P
niezadowolony pacjent
Co do tego lekarza mogę powiedzieć że to najgorszy w Brzegu laryngolog byłem u niego z zapaleniem ucha pan doktor nie wysłuchał nawet co mam do powiedzenia zero wywiadu sprawdził tylko czy nie jestem głuchy po kilku minutach stwierdził że wszystko jest ok i pożegnał mnie ozięble nigdy w życiu nie spotkałem sie z takim traktowaniem i olewaniem pacjenta