Salachna Auto Maciej Salachna

Wykonujemy instalacje LPG w każdym samochodzie

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Bolesława Śmiałego 3, 48-300 Nysa opolskie
(1 opinia) napisz opinię
Salachna Auto Maciej Salachna

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Maciej Salachna i jestem właścicielem firmy Salachna Auto, która istnieje od 2011 roku. Moja działalność zlokalizowana jest w Nysie na terenie województwa opolskiego. Jako właściciel, osobiście koordynuję oraz kontroluję wszystkie zlecenia, jakie przyjmujemy. Przez wiele lat prowadzenia firmy zdobyłem ogrom wiedzy praktycznej oraz teoretycznej, którą wykorzystuję w codziennej pracy.
Produkty i usługi
Zatrudniam wyłącznie zdolnych i wykwalifikowanych fachowców. Każdy z mechaników, który pracuje w Salachna Auto, jest pasjonatem motoryzacji. Jako szef bardzo dbam o miłą atmosferę i komfort moich pracowników, gdyż mam świadomość, jak bardzo wpływa to na jakość wykonywanych usług.

Oferuję szereg profesjonalnych usług w zakresie mechaniki pojazdowej. Priorytetem dla mnie jest zapewnienie Klientowi pełnego komfortu, dlatego w miejsce każdego samochodu, który zostawiają Państwo w naszym warsztacie, proponujemy auto zastępcze.

Zapewniamy usługi takie jak:
- instalacje LPG,
- serwis LPG,
- regeneracja wtryskiwaczy,
- przeglądy rejestracyjne,
- serwis klimatyzacji,
- kompleksowa naprawa hamulców,
- naprawy podzespołów wspomagania układu kierowniczego,
- naprawy skrzyń biegów,
- serwis układu chłodzenia,
- wymianę oleju, filtrów oraz uzupełnianie płynów eksploatacyjnych.

Klienci najczęściej zlecają nam wykonanie instalacji LPG. Jest to usługa, z której słyniemy na lokalnym rynku. Zapewniamy wszystkie niezbędne części i elementy oraz kompletną instalację. Instalujemy LPG w samochodach każdej marki, w tym Cadillac, Porsche, BMW, KIA, Chrysler oraz wiele innych.

Dotychczas wykonaliśmy tysiące większych oraz mniejszych napraw, regeneracji oraz instalacji. Nasi Klienci są zawsze zadowoleni z wykonanych usług. Przede wszystkim chwalą oni szybki czas realizacji, naszą niezawodność oraz atrakcyjne ceny.

Zapewniamy Klientom wstępną wycenę instalacji gazowych dla poszczególnych typów samochodów. Na naszej stronie znajdą Państwo wygodne narzędzie, które umożliwi nam oszacowanie kosztów. Wystarczy poświęcić kilka minut, a my sprawnie obliczymy koszty związane z realizacją.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Salachna Auto, która zlokalizowana jest w Nysie na terenie województwa opolskiego. Zachęcamy także do odwiedzin na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
opolskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
Marek
Bardzo profesjonalna firma z fachowym podejściem. Mieszkam 15 km od Nysy i mojej miejscowości nie ma nikogo kto zakłada autogaz. Trafiłem Do Salachna Auto dzięki temu ogłoszeniu. Bardzo dobre ceny. Polecam

Słowa kluczowe