Przedsiębiorstwo Informatyczne Bitcomputer

Sprzedajemy sprzęt komputerowy i go serwisujemy

Serwis komputerów
ul. Chodowieckiego 9, 48-300 Nysa opolskie
(6 opinii) napisz opinię
Przedsiębiorstwo Informatyczne Bitcomputer

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Informatyczne Bitcomputer powstało w 1992 roku. Nasza siedziba znajduje się w Nysie , na terenie województwa opolskiego. Właścicielem jest Grzegorz Łach.
Produkty i usługi
Zajmujemy się przede wszystkim dystrybucją sprzętu komputerowego pochodzącego do najlepszych producentów. W ofercie posiadamy także kasy fiskalne. Zapewniamy rozsądne ceny oraz serwisowanie, zarówno gwarancyjne, jak i pogwarancyjne.

Do naszych zadań należy proponowanie obecnych rozwiązań. Współpracujemy z Klientami za sprawą nadzorowania pracy zaprojektowanych i zamontowanych przez nas systemów. Poza tym szkolimy z programów użytkowych, systemów operacyjnych oraz wykorzystywania Internetu.

Proponujemy zakup sprzętu komputerowego takich firm jak między innymi: NTT, ADAX, OPTIMUS, ACER, ASUS, DELL, TOSHIBA, HP, Fujitsu Siemens, INTEL, IBM, LG, PANASONIC, MSI, GIGABYTE, 3COM, LEXMARK, SAMSUNG, LENOVO, CANON. Sprzedajemy kasy i drukarki fiskalne marek NOVITUS, EMAR, ELZAB, POSNET, EUROFIS, COMPART.

Dodatkowo trudnimy się dystrybucją centrali telefonicznych, telefonii GSM, VoiP oraz telewizji satelitarnej Canal Plus, i telewizja "n". Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy również kserokopiarki, drukarki, skanery, kalkulatory, niszczarki.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
brzeski, głubczycki, krapkowicki, nyski, oławski, opolski, prudnicki, strzelecki, strzeliński, ząbkowicki

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
P
Paweł
Polecam tę firmę. Mają wiedzę i potrafią ją wykorzystać. A w dodatku kasy fiskalne sprzedają bardzo proste w obsłudze.
K
Krzysztof
Bardzo fajnie mi się z nimi współpracuje. Komputery działają jak należy, nic niepokojącego się z nimi nie dzieje,
J
Jolanta
Dobrze się mną zajęli. Czułam, że jako klientka jestem dla nich ważna. Dokładnie nauczyli mnie obsługi tych wszystkich programów.
E
Eliza
Mają bardzo dobry sprzęt. Warto w niego zainwestować. Za nieduże pieniądze ma się dobrą jakość.
B
Bogusss
Od kiedy korzystamy z usług tej firmy, nasze programy w komputerach chodzą o niebo lepiej. Wszystko na bieżąco jest sprawdzane i serwisowane.
Z
Zuzka
Obsługa w firmie na jak najwyższym poziomie. Widać, że dobrze orientują się w asortymencie, jaki prowadzą. Dla mnie nie ma nic do negatywnego skomentowania.