Bdm Sp. z o.o.

Kompleksowa obsługa budowy dróg

Budowa i sprzęt drogowy
ul. marsz. Piłsudskiego 77, 48-303 Nysa opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(77) 435 56 18
Bdm Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Bdm od ponad dziesięciu lat oferuje kompleksowe usługi w zakresie budownictwa drogowego. Siedziba działalności znajduje się w Nysie, na terenie województwa opolskiego.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest kompleksowa obsługa w zakresie budownictwa drogowego. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w budowie i modernizacji dróg. Do podstawowych czynności wykonywanych przez firmę należą przede wszystkim remonty nawierzchni bitumicznych oraz remonty nawierzchni tłuczniowych. W zakres usług wchodzi także układanie nawierzchni z kostki kamiennej i roboty ziemne. Usługi wykonywane są przy użyciu układarek mas bitumicznych, koparko ładowarek i walców drogowych. Bdm zaopatrzone jest w piły do cięcia asfaltu i betonu, ciągniki siodłowe i samochody samowyładowcze.

Zespół firmy składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy dokładają wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania swoich Klientów. Do pracy używane są najnowsze technologie. Pracownicy gwarantują wysoką jakość wykonywanych robót drogowych oraz krótkie terminy realizacji zleceń.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń