Hairstyle Hurtownia Kosmetyków Profesjonalnych Anna Wojtasik

Profesjonalne farby do włosów

Hurtownie kosmetyczne
ul. Piastowska 32/1u, 48-300 Nysa opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Hairstyle Hurtownia Kosmetyków Profesjonalnych Anna Wojtasik

Informacje

Opis działalności
HairStyle to hurtownia fryzjerska, w której od 2013 roku zapewniamy naszym Klientom kosmetyki i sprzęt fryzjerski najwyższej jakości. Nasza siedziba znajduje się w Nysie, na terenie województwa opolskiego. Właścicielką naszej hurtowni jest Anna Wojtasik.
Produkty i usługi
Oferta naszej hurtowni to przede wszystkim szeroki asortyment zarówno kosmetyków, jak i sprzętu fryzjerskiego. Klientom oferujemy produkty od wielu renomowanych firm, a w tym Londa, Wella, Matrix, Chi, Wahl, Stapia, czy Fox. Dzięki temu propozycja przez nas przygotowana to asortyment najwyższej jakości. Polecane produkty znajdują wiele zastosowań w małych i dużych salonach fryzjerskich.

Nasza aktualna oferta to:
- szampony,
- odżywki i maski,
- olejki, ampułki i serum,
- produkty do koloryzacji i dekoloryzacji,
- akcesoria fryzjerskie i zestawy.

Zapewniamy również wyposażenie salonów w maszynki i trymery, suszarki, infrazony i nawilżacze, prostownice, falownice i karbownice, a także lokówki i sterylizatory fryzjerskie. W naszej hurtowni zakupią Państwo wygodne podczas pracy nożyczki fryzjerskie.

Poza tym nie może zabraknąć licznych akcesoriów jak spryskiwacze, szczotki, fartuchy fryzjerskie i wiele innych. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę, aby zagwarantować nie tylko wiele produktów, ale również konkurencyjne ceny.

Zachęcamy do kontaktu i zapraszamy do współpracy - hurtownia HairStyle.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, opolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń