Kwinto Construction Paweł Podborączyński

Hydroizolacje budynków na najwyższym poziomie.

Dachy i usługi dekarskie
ul. Ujejskiego 8/12, 48-300 Nysa opolskie
poniedziałek 08:00 - 17:00
wtorek 08:00 - 17:00
środa 08:00 - 17:00
czwartek 08:00 - 17:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
539 387 975
Adres korespondencyjny
ul. Ujejskiego 8/12, 48-300 Nysa opolskie

Informacje

Opis działalności
Kwinto Construction to firma zajmująca się hydroizolacjami techniczno-chemicznymi. Siedzibą naszej firmy jest Nysa, na terenie województwa opolskiego. Nasza działalność w Polsce rozpoczęła się w 2014 roku, jednak praktykujemy już od 2003 roku. Właścicielem firmy jest Paweł Podborączyński.
Produkty i usługi
Nasza firma posiada ogromne doświadczenie w branży, które zdobywała na rynkach w USA i UE. Bogata praktyka, którą posiadamy przekłada sięna najwyższą jakość świadczonych usług. Zajmowaliśmy się najstarszymi i najcenniejszymi budynkami Nowego Yorku, w towarzystwie inżynierów z całego świata. Specjalizujemy się głównie w usługach z zakresu projektowania skutecznych zastosowań różnych systemów hydroizolacyjnych oraz odwodnienia budynków na etapie ich powstawania, ale także już istniejących. Zajmujemy się również serwisowaniem.

Nasza oferta:
-elastyczne hydroizolacje z żywic polimetakrylowych,
?-zakrywanie hydroizolacji,
-uzbrajanie hydroizolacji,
-izolacje przeciwwilgociowe dopasowane do konkretnych potrzeb.

Pracujemy przy użyciu połączenia najnowocześniejszych systemów żywiczych z nieco starszymi papowymi, co pozwala nam dobrać i właściwie zaimplementować system odpowiedni do danego obiektu i sytuacji. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie. Każde zlecenie wykonujemy precyzyjnie oraz oferujemy wieloletnią gwarancję. W trudnych przypadkach dużym wsparciem są dla nas
laboratoria techniczno-chemiczne oraz wiedza i umiejętności naukowców i ekspertów.

Przeważający kierunek, w którym się rozwijamy to zabezpieczenie powierzchni płaskich takich jak tarasy, balkony, piwnice, dachy, garaże oraz dachowe lądowiska dla helikopterów, a także powierzchni narażonych na wody stojące lub wody wydobywające się z ziemi pod ciśnieniem. Współpracujemy z firmami budowlanymi i deweloperami kładącymi wysoki nacisk na jakość. Zatrudniamy fachowców, którzy rzetelniei solidnie wykonują powierzone zlecenia. Gwarantujemy terminowość i konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do współpracy z firmą Kwinto Construction.
Marki i specjalizacje
Oferujemy na swoich projektach żywice metaakrylowe i poliuretanowe oraz papy firmy SOPREMA.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń