Elektryk Nysa pl

Profesjonalne usługi elektroinstalacyjne

Elektroinstalatorstwo
48-303 Przełęk 34 opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Elektryk Nysa pl

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy firmę Elektryk Nysa pl, w ramach której działalności zajmujemy się elektroinstalatorstwem. Nasza siedziba znajduje się w Przełęku, na terenie województwa opolskiego.
Produkty i usługi
Firma Elektryk Nysa pl została założona około 15 lat temu. W odpowiedzi na potrzeby klientów staramy się rozwijać wachlarz swoich usług i produktów. Dlatego korzystając wieloletniego doświadczenia staramy się dostarczyć produkty i usługi wysokiej jakości dla zadowolenia klienta. Możemy zagwarantować, że dokładnie wykonamy wszystkie powierzone nam prace.

Zakres naszych usług elektroinstalacyjnych:
- tworzenie instalacji elektrycznych,
- tworzenie oraz programowanie instalacji typu Inteligentny dom,
- montaż instalacji odgromowych,
- remont instalacji elektrycznych,
- wykonawstwo pomiarów elektrycznych,
- naprawa urządzeń elektrycznych.


Dodatkowym aspektem naszej działalności jest wynajem podnośników koszowych, a także wykonywanie prac na wysokościach. Podejmujemy się montażu i mycia elewacji, wycinaniem drzew, wyklejaniem bilbordów czy przeprowadzaniem robót napowietrznych. Możemy także wynajmować podnośniki z dojazdem.

Ponadto dysponujemy nowoczesnymi maszynami budowlanymi, jak na przykład koparkami i minikoparkami. Możemy dzięki nim przeprowadzać prace ziemne, wykopy czy kształtować teren. Wszystkie zadania wykonuje dobrze wyszkolona kadra operatorska, która w pełni wykorzystuje możliwości tychże maszyn.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia strony internetowej firmy - Elektryk Nysa pl
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
opolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń