Joko Marcin Jończy

Profesjonalne usługi elektroinstalacyjne

Elektroinstalatorstwo
48-303 Przełęk 34 opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
882 100 880
Joko Marcin Jończy

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy firmę Joko, w ramach której działalności zajmujemy się elektroinstalatorstwem. Nasza siedziba znajduje się w Przełęku, na terenie województwa opolskiego, a właścicielem firmy jest Marcin Jończy.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług elektroinstalacyjnych, czym zajmujemy się już od wielu lat. Firmę założyliśmy jednak stosunkowo niedawno, więc ciągle staramy się rozwinąć własną działalność. Możemy jednak zagwarantować, że dokładnie wykonamy wszystkie powierzone nam prace.

Zakres naszych usług elektroinstalacyjnych:
- tworzenie instalacji elektrycznych,
- montaż instalacji odgromowych,
- remont instalacji elektrycznych,
- wymiana okablowania w instalacjach,
- wykonawstwo pomiarów elektrycznych,
- naprawa urządzeń elektrycznych.

Dodatkowym aspektem naszej działalności jest wynajem podnośników koszowych, a także wykonywanie prac na wysokościach. Podejmujemy się montażu i mycia elewacji, wycinaniem drzew, wyklejaniem bilbordów czy przeprowadzaniem robót napowietrznych. Możemy także wynajmować podnośniki z dojazdem.

Ponadto dysponujemy nowoczesnymi maszynami budowlanymi, jak na przykład koparkami i minikoparkami. Możemy dzięki nim przeprowadzać prace ziemne, wykopy czy kształtować teren. Wszystkie zadania wykonuje dobrze wyszkolona kadra operatorska, która w pełni wykorzystuje możliwości tychże maszyn.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia strony internetowej firmy Joko z Przełęku.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
opolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń