Bud-San Pracownia projektowa projekt Marek Majchrzak

Pracownia architektoniczna - od projektu, po kosztorys i nadzór budowlany

Biura projektowe
46-320 Lachowskie 32 opolskie
(4 opinie) napisz opinię
Bud-San Pracownia projektowa projekt Marek Majchrzak

Informacje

Opis działalności
Bud-San to pracownia projektowa architektoniczno-konstrukcyjno-instalacyjna, którą założyliśmy w 2017 roku, pod kierownictwem Marka Majchrzaka. Właściciel firmy w branży projektowej działa już od 17 lat. Pod jego nadzorem przygotowujemy projekty budowlane oraz kosztorysy i nadzorujemy całą realizację. Nasza siedziba znajduje się w Lachowskim, w województwie opolskim.
Produkty i usługi
Jako kadra pracowni projektowej BUD-SAN zapewniamy naszym Klientom pełną obsługę inwestycji, od pierwszego projektu koncepcyjnego, po pełny nadzór nad realizacją prac budowlanych i odbiór budynku. W naszym portfolio znajduje się ponad 200 różnych projektów dla przedstawicieli licznych branż. Możemy wykonać projekt standardowy z katalogu lub zupełnie nowy, dostosowany do potrzeb Klienta.

W naszej ofercie znajduje się:
- projektowanie obiektów mieszkalnych,
- projektowanie obiektów usługowych,
- projektowanie obiektów produkcyjnych i przemysłowych,
- projektowanie obiektów rolniczych.

Planujemy i nadzorujemy wszelakie modernizacje obiektów, a w tym przebudowy, nadbudowy i rozbudowy oraz inwentaryzacje.

Projekty obejmują wszystkie niezbędne przyłącza sanitarne oraz instalacje takie jak:
- centralne ogrzewanie,
- instalacje wodno-kanalizacyjne,
- przydomowe oczyszczalnie ścieków,
- wentylacja.

Pomagamy przy uzyskaniu pozwoleń na budowę oraz skompletowaniu wszystkich dokumentów. Zajmujemy się projektowaniem charakterystyki energetycznej budynku.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - firma Bud-San w Lachowskich.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, łódzkie, opolskie, śląskie, wielkopolskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
J
Judyta
Pracownia wykonała dla nas projekt według przyjętych kosztów. Wszystkie założenia spełniają wytyczne prawne. Projektanci funkcjonalnie rozplanowali wszystkie pomieszczenia, ale także dostęp do przyłączy.
D
Dominika
Polecam ich do wykonania projektu domu jednorodzinnego. Mogliśmy liczyć nie tylko na sam projekt, ale także przygotowanie kosztorysu i pomoc przy uzyskaniu pozwoleń na budowę. Dzięki temu zakończyli budowanie domu o wiele szybciej.
M
Magdalena
Pracownia BUD-SAN jest nowoczesna i projekty wykonuje zgodnie z aktualnymi normami budowlanymi. Pomogli nam rozbudować nasze biuro. Od razu uprzedziliśmy ich o dostępnych kosztach. Firma bez problemu podjęła się zadania i wykonała projekt dodatkowych pomieszczeń gospodarczych za kwotę nieprzekraczającą naszego budżetu.
D
Dawidek915
Projekt wykonany przez pracownię Pana Marka Majchrzaka zawierał wszystkie niezbędne informacje, jakie były potrzebne do realizacji inwestycji naszego obiektu usługowego. Pracownia zadbała o zaprojektowanie przyłączy i wentylacji. Wszystkie szczegóły są zgodne z naszymi oczekiwaniami co do estetyki, ale również funkcjonalności.