EK-Man s.c. Krystian Ekert, Henryk Ochmann

Usługi elektroinstalatorskie w pełnym zakresie

Elektroinstalatorstwo
ul. Leśna 2, 46-300 Olesno opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
EK-Man s.c. Krystian Ekert, Henryk Ochmann
ul. Leśna 2, 46-300 Olesno opolskie
Telefon
EK-Man s.c. Krystian Ekert, Henryk Ochmann

Informacje

Opis działalności firmy EK-Man s.c. Krystian Ekert, Henryk Ochmann w Olesno
Ek-Man oferuje kompleksowe usługi z zakresu elektroinstalatorstwa. Siedziba działalności znajduje się w Olesnie, w województwie opolskim. Właścicielami są Krystian Ekert i Henryk Ochmann, którzy zapraszają do kontaktu.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest profesjonalna obsługa w zakresie elektroinstalatorstwa. Przedsiębiorstwo Ek-Man specjalizuje się w instalacjach elektrycznych. Działa w tym zakresie od 2002 roku. Do podstawowych czynności wykonywanych przez elektryków należą przede wszystkim pomiary elektryczne, przycinanie i instalacje centralnego ogrzewania. W ofercie znajdują się między innymi:

- serwis ogrzewania,
- instalacje wodno-kanalizacyjne,
- usługi podnośnikiem koszowym,
- przycinanie drzew,
- przezwajanie silników elektrycznych,
- instalacje alarmów,
- instalacje odgromowe.

Usługi elektryczne obejmują zarówno budynki mieszkalne, jak i biurowce. Uzupełnieniem oferty są specjalistyczne czynności hydrauliczne oraz kompleksowe doradztwo w zakresie doboru przekładników prądowych, zasilaczy awaryjnych i kabli elektroenergetycznych. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom firma gwarantuje najwyższą jakość usług i profesjonalną obsługę. Wizytówką działalności są atrakcyjne ceny i krótkie terminy realizacji zleceń.

W razie pytań, czy wątpliwości zachęca się do kontaktu.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń