Krzysztof Heluszka Ogrodnictwo I Pielęgnacja Ogrodów

Zakładanie trawników i systemów nawadniania

Ogrodnictwo
ul. Warszawska 100, 46-320 Praszka opolskie
(1 opinia) napisz opinię
Krzysztof Heluszka Ogrodnictwo I Pielęgnacja Ogrodów
ul. Warszawska 100, 46-320 Praszka opolskie
NIP
5761524848
Telefon
Krzysztof Heluszka Ogrodnictwo I Pielęgnacja Ogrodów

Informacje

Opis działalności firmy Krzysztof Heluszka Ogrodnictwo I Pielęgnacja Ogrodów w Praszka
Nazywam się Krzysztof Haluszka i zajmuję się zakładaniem oraz pielęgnacją ogrodów. Siedziba mojej firmy znajduje się w Praszce, w województwie opolskim. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Jeśli marzycie Państwo o pięknym przydomowym ogrodzie, to zapraszam do kontaktu! Pomogę Wam zaaranżować Waszą posesję i dobiorę rośliny, które będą łatwe w pielęgnacji. Oprócz nasadzeń krzewów, drzewek ozdobnych, czy kwiatów zaprojektuję również inne elementy ogrodu, do którego należy na przykład system automatycznego nawadniania. Ta instalacja daje roślinom stały dostęp do świeżej wody i nawadnia je równomiernie, bez pominięcia żadnego obszaru. Eliminujemy także potrzebę dźwigania ciężkich konewek, szczególnie na dużym obszarze, gdzie podlewanie ręczne jest bardzo wymagające. Do zalet systemu należy również fakt, że zraszając równomiernie każdy skrawek ziemi, oszczędzamy wiele litrów wody nawet każdego dnia!

Oprócz montażu instalacji nawadniających, do moich usług należy także:
- pielęgnacja terenów zielonych,
- zakładanie trawników z rolki,
- przycinanie krzewów,
- pielęgnacja klombów,
- budowa oczek wodnych,
- budowa ogrodów skalnych,
- koszenie trawników.

Wykonuję wszystkie sezonowe prace ogrodnicze, jakie mi Państwo zlecicie. Do moich zadań należy na przykład odchwaszczanie i nawożenie trawników, a także dobór właściwych środków ochrony roślin. Doradzę jakie preparaty wzmocnią poszczególne gatunki krzewów i drzew, chroniąc je przed działaniem owadów, chwastów, a także chorób grzybowych. Zastosowane przeze mnie środki wspomogą prawidłowy rozwój roślin, a przy tym wzmocnią ich system korzeniowy i dostarczą niezbędne substancje odżywcze.

Zapraszam serdecznie do współpracy z moją ogrodniczą z Praszki - Krzysztof Heluszka.
Zasięg działania
Firma Krzysztof Heluszka Ogrodnictwo I Pielęgnacja Ogrodów z lokalizacji: Praszka świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
opolskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
H
Halina
Pan Krzysztof Heluszka to świetny ogrodnik, który stworzył dla nas zieloną i piękną przestrzeń wokół domu. Dzięki nasadzeniom nowych kwiatów i krzewów posesja tętni życiem i daje chwilę relaksu oraz ukojenia.