P.P.H.U. Pradella

Dystrybutor markowych artykułów wykończeniowych

Materiały do wykańczania wnętrz
ul. Wiśniowa 6, 46-300 Wachowice opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
P.P.H.U. Pradella

Informacje

Opis działalności
Pradella to firma z Wachowic, w powiecie oleskim, w województwie opolskim. Przedsiębiorstwo Krzysztofa Pradelli powstało w 1997 roku i zajmuje się sprzedażą materiałów wykończeniowych. Dostępne są artykuły renomowanych marek.
Produkty i usługi
Jeśli planują Państwo budowę domu, remont mieszkania albo są w trakcie wyposażania nowego miejsca zamieszkania, to potrzebują Państwo materiałów wykończeniowych. Najlepsze z nich znajdują się w ofercie firmy Pradella. Przedsiębiorstwo prowadzi sprzedaż atrakcyjnych cenowo materiałów, które charakteryzują się też doskonałymi walorami jakościowymi i estetycznymi. Dotyczy to m. in. materiałów łazienkowych. Oferta dotycząca tych pomieszczeń obejmuje:
-baterie
-odwodnienia liniowe
-umywalki
-płytki
-meble łazienkowe

Pradella sprzedaje też inne meble, w tym biurowe, salonowe, do sypialni, pokojów dziecięcych i kuchni. Oferta dotycząca płytek jest także bardzo rozbudowana i obejmuje płytki ścienne oraz podłogowe, wykonane z ceramiki, gresu i terakoty. Pośród dostępnych materiałów wykończeniowych można również znaleźć stolarkę otworową. Są to drzwi wewnętrzne i wejściowe, np. drewniane, metalowe i szklane.

Uzupełnieniem oferty przedsiębiorstwa są:
-schody wewnętrzne
-schody zewnętrzne
-panele podłogowe
-listwy podłogowe
-grzejniki
-wkłady kominkowe
-biokominki
-panele tarasowe
-grille
-lampy
-meble ogrodowe

W tym ostatnim przypadku są to rozwiązania do różnych pomieszczeń oraz lampy zewnętrzne.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Pradella. Więcej, w tym możliwość złożeniazamówienia znajdą Państwo na stronie internetowej. Ponadto zapytania dotyczące sprzedawanych w sklepie materiałów uzyskają Państwo pod podanym numerem telefonu albo po nawiązaniu kontaktu mailowego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń