Błyszcz Artur. Zakład remontowo - budowlany

Profesjonalny sklep dla gołębi

Artykuły zoologiczne
ul. Lipowa 87, 46-040 Antoniów opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
660121342
Stare Siołkowice gm.Popielów ul.Zapłocie 40A
605667076
Błyszcz Artur. Zakład remontowo - budowlany

Informacje

Opis działalności
Witamy Hodowców i Miłośników Gołębi pocztowych i nie tylko. Jesteśmy właścicielami sklepu zoologicznego zajmującego się rozprowadzeniem przede wszystkim pokarmów i akcesoriów dla ptaków w tym gołębi ale i dla innych zwierząt. Nasza wieloletnia pasja pozwoliła nam osiągnąć wysoki poziom sprzedawanych produktów. Sklep znajduje się w miejscowości Antoniów.
Produkty i usługi
Każdy Hodowca gołębi pocztowych czuje zapotrzebowanie na szeroką gamę towarów i produktów związanych z hodowlą gołębi, jaką daje dzisiejszy rynek. Doskonale wie czego potrzebują jego lotnicy. A my dzięki wspólnej pasji i wieloletniemu doświadczeniu postaramy się zaspokoić Państwa oczekiwania. To właśnie ta wspólna pasja pozwoliła nam zaopatrzyć nasz sklep w produkty i karmy znanych i wiodących ten rynek firm i najwyższej jakości. Także z myślą o miłośnikach ptaków egzotycznych rozszerzamy nasz asortyment. Dla naszych klientów przygotowujemy specjalne zamówienia takie jak:

* wyposażenia gołębników
* zaopatrzenie w specjalistyczne preparaty
* karmy dla hodowców danieli
* karmy dla zwierząt domowych i hodowlanych mniejszych

Istniejemy na rynku ciesząc się Państwa zaufaniem. Wielu hodowców osiągnęło znaczące sukcesy dzięki produktom zakupionym w naszym sklepie, bo to my pracujemy na Wasz sukces. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo karmy takich firm jak:

- BEYERS
- VAN ROBAEYS
- MARIMAN
- PALOMA
- SPINNE
- BETZ
- MIFUMA
- NATURAL
- VERSELE LAGA
- MROWCA
- MDM
- KAMPOL

Zadbaliśmy także o produkty i wyszukujemy je dla Państwa z produkcji takich firm jak:

- DR. BROCKAMP
- ROPA PHARM INTERNATIONAL
- ROHNFRIED
- V BECKERS
- TOLLISAN
- BEYERS
- BACKS
- HERBOTS
- VERSELE LAGA
- NATURAL


Hodowcy ptaków egzotycznych znajdą u nas zróżnicowane mieszanki firmy BEYERS z linii DELI NATURE oraz VERSELE LAGA. W naszym sklepie zakupią także państwo różnego rodzaju mieszanki ziarniste dla ptaków dziko żyjących. Mamy nadzieję, że wymienione Firmy zaspokoją państwa oczekiwania, a my postaramy się w dalszym ciągu rozszerzać swoją ofertę z nadzieją pozytywnego wyniku i w niedalekiej przyszłości będzie można te produkty i towary zakupić w naszym sklepie internetowym.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
brzeski, głubczycki, kędzierzyńsko-kozielski, kluczborski, namysłowski, oleski, opolski, prudnicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń