Ruszczak architecture Ruszczak K.

Aranżacja wnętrz i projektowanie architektury

Biura projektowe
ul. Ostrówek 20, 46-080 Chróścice opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(72) 565 42 41
Adres korespondencyjny
ul. Ostrówek 20, 46-080 Chróścice opolskie

Informacje

Opis działalności
Ruszczak architecture to biuro projektowe, w którym zajmujemy się aranżacją wnętrz i projektowaniem architektury. Właścicielem pracowni jest Konrad Ruszczak. Swoje usługi świadczymy od 2012 roku. Siedziba naszego biura znajduje się w Opolu.
Produkty i usługi
Idealnie zaprojektowany dom oraz jego wnętrze to marzenie każdej osoby. Zazwyczaj nie mamy jednak czasu, żeby stworzyć coś samemu. Z pomocą przychodzi nasza pracownia projektowa Ruszczak architecture. Odpowiemy na każde wezwanie naszego Klienta. Zaprojektujemy dom, lokal użytkowy lub obiekt przemysłowy według Państwa potrzeb.

Dopasujemy idealne wnętrze do zaprojektowanego domu. Ozdobimy mieszkanie pięknymi dekoracjami, kolorami, tapetami lub panelami podłogowymi. Stworzymy kącik dla dziecka lub gabinet dla osób pracujących w domu. Na każdym elemencie naszej pracy słuchamy się wytycznych naszego Klienta. Dbamy o to, aby gotowy dom wpasował się w jego oczekiwania.

Cały proces, który składa się na gotowe mieszkanie, obejmuje:

- stworzenie koncepcji (w uzgodnieniu z Klientem),
- stworzenie projektu budowlanego,
- pełnienie funkcji inwestora zastępczego,
- projektowanie i wykańczanie wnętrz meblami.

Więcej o naszych usługach znajdą Państwo na stronie internetowej. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia nas w Opolu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń