Bauman. Dekarstwo, ciesielstwo. Bauman P.

Dachy jak marzenie

Dachy i usługi dekarskie
ul. Niemodlińska 26, 46-073 Chróścina opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
609 788 545
Bauman. Dekarstwo, ciesielstwo. Bauman P.

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Bauman znajduje się w Chróścinie, w województwie opolskim. Mamy ponad 35-letnie doświadczenie branżowe, dlatego potrafimy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.
Produkty i usługi
Specjalnością firmy Bauman są usługi z zakresu ciesielstwa i dekarstwa. Mamy spore doświadczenie w tej dziedzinie, dlatego możemy zagwarantować, że usługi te świadczymy na najwyższym poziomie.

Zajmujemy się układaniem wszelkiego rodzaju pokryć dachowych. Możemy zarówno wykonać nowy dach, jak i zająć się remontem czy przeróbką istniejących pokryć dachowych. Dodatkowo montujemy okna dachowe. Zapewniamy fachową pomoc w wyborze niezbędnych materiałów i technologii wykonania. Prowadzimy sprzedaż materiałów budowlano-dekarskich w konkurencyjnych cenach.

Poza sprzedażą i montażem okien dachowych dostarczamy również dodatkowe wyposażenie do okien: termoizolacyjnych, wyłazowych, uchylno-obrotowych, kolankowych, obrotowych. Nie zabraknie u nas też materiałów budowlanych związanych z prowadzoną przez nas działalnością.

Zajmujemy się także zarządzaniem projektami, w tym optymalizacją zakresu wykonywanych prac remontowych i ekspertyzami dachowymi. Wybieramy najlepsze rozwiązania oraz eliminujemy ryzyko na wszystkich etapach projektu.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Bauman.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
opolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń