"ADMA" Serwis Pojazdów Ciężarowych

Serwis samochodów ciężarowych i dostawczych
ul. Nowowiejska 45, 46-073 Chróścina opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)

Informacje

Serwis samochodów ciężarowych i dostawczych to branża, w której "ADMA" Serwis Pojazdów Ciężarowych prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Chróścina w województwie opolskim.
W celu uzyskania więcej informacji na temat oferty firmy napisz wiadomość e-mail na adres admaopole@gmail.com
Adres wykonywania działalności przez "ADMA" Serwis Pojazdów Ciężarowych to ul. Nowowiejska 45, 46-073 Chróścina. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom "ADMA" Serwis Pojazdów Ciężarowych, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
M
Mniu
Miałem awarię łożyska, serwis przyjechał bardzo szybko, wszystkie części miał odpowiednie bez zbędnego jeżdżenia, obsługa super. POLECAM taki serwis.
M
O
Marcin Okrasa
Miałem awarie Tira, szybko przyjechał mechanik, dobry kontakt, i niewysoki koszt naprawy jak na taką ekspres usługę. Śmiało polecam!
K
R
P
Krzysztof renault premiun
Witam, miałem okazję korzystać z serwisu, fachowa i szybka obsługa, wszystko ok..
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.