Kwiecieplecie Dekoratornia U Dany

Oprawa florystyczna uroczystości

Kwiaciarnie
ul. Raszowska 2, 46-053 Dębie opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kwiecieplecie Dekoratornia U Dany
ul. Raszowska 2, 46-053 Dębie opolskie
NIP
7541228304
Telefon
Kwiecieplecie Dekoratornia U Dany

Informacje

Opis działalności firmy Kwiecieplecie Dekoratornia U Dany w Dębie
Kwiecieplecie Dekoratornia U Dany to kwiaciarnia, która znajduje się w Dębiu. Specjalizujemy się w tworzeniu kompozycji kwiatowych i dekoracji wnętrz.
Produkty i usługi
Kwiecieplecie w Dębiu to miejsce, w którym możecie zamówić wyjątkowe dekoracje kwiatowe. Usługi florystyczne wykonujemy z pasją i dbałością o najmniejsze detale. Kochamy kwiaty, z których tworzymy oryginalne i pięknie wyglądające kompozycje.

Zapewniamy oprawę florystyczną i dekoratorską wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Dekoracje i kompozycje wykonujemy na potrzeby ślubów, pogrzebów, komunii czy chrztów.

Na potrzeby uroczystości ślubnych wykonujemy bukiety i dekoracje kościoła. Świadczymy też usługę doradztwa weselnego.

U nas zamówicie również wiązanki z kwiatów żywych, bukiety okazjonalne czy dekoracje świąteczne. W związku ze zbliżającym się świętem Wszystkich Świętych chcielibyśmy również zaproponować wiązanki oraz kompozycje indywidualne na życzenie klienta.

Gwarantujemy miłą obsługę i precyzyjną realizację zamówień, nawet tych najbardziej wymagających. Zapewniamy, że każda kompozycja, opuszczająca naszą pracownię, jest jedyna w swoim rodzaju.Zasięg działania
Firma Kwiecieplecie Dekoratornia U Dany z lokalizacji: Dębie świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
opolskie, opolski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń