Tomex-Parkiet Cyklinowanie i Układanie Parkietów

Profesjonalne usługi parkieciarskie - kompleksowo, fachowo, szybko już od 20 lat

Parkiet i panele podłogowe
ul. Opolska 12, 46-060 Górki opolskie
poniedziałek 07:00 - 20:00
wtorek 07:00 - 20:00
środa 07:00 - 20:00
czwartek 07:00 - 20:00
piątek 07:00 - 20:00
sobota 07:00 - 16:00
niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
604 231 243
Adres korespondencyjny
ul. Opolska 12, 46-060 Górki opolskie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Początki firmy F.U.H. Tomex-Parkiet sięgają 1997 roku, tuż po powodzi. Zapotrzebowanie na specjalistów w branży parkieciarskiej i remontowo-wykończeniowej rosło z dnia na dzień. Po tych wydarzeniach firma Tomex-Parkiet nabrała rozpędu – jest liderem w swojej branży na rynku Opolskim. Lecz lata praktyki i nabyte doświadczenie spowodowało, że renoma firmy wykracza poza granice województwa.


Poznaj naszą ofertę – zrobimy dla Ciebie wszystko

Podążamy za najnowszymi trendami! Parkiet nie kończy się na podłodze, dlatego też rozwijające się technologie umożliwiły nam układanie parkietu nie tylko na podłogach, ale również na ścianach i sufitach. Nie jest to zwykła boazeria – to designerskie połączenia, tworzące ekskluzywne portale. Schody, które wykonujemy z prawdziwego drewna, pracują w ciszy, zapewniając upragniony spokój. Wieńczą one urok każdego wnętrza.Dzięki wysokiej jakości i solidności drewna, które stosujemy, układamy tarasy zewnętrzne takie, jakie tylko Klient sobie wymarzy. Dzięki profesjonalnej konserwacji, drewno wytrzyma kilka pokoleń, pięknie prezentując Twój dom – Tomasz Misa

Układane przez nas nawierzchnie pokrywamy dębem, jesionem, bukiem oraz drewnem egzotycznym. Sprowadzenie drewna z najdalszych zakątków świata nie stanowi dla nas problemu!
Opis działalności
Kompleksowe usługi w zakresie parkietów oraz konstrukcji drewnianych. Zajmujemy się zarówno sprzedażą materiałów (drewno krajowe oraz egzotyczne, podłogi z litego drewna, deski, mozaika przemysłowa, listwy), jak i montażem, renowacją oraz konserwacją parkietów. Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia. Tomex-parkiet oferuje szeroką gamę usług z drewna krajowego i egzotycznego najlepszej jakości. Układamy nawierzchnie z parkietu z litego drewna, desek, mozaiki przemysłowej – wykańczamy je listwami wszelakiego rodzaju i kroju.
Produkty i usługi
Oferujemy między innymi:

- cyklinowanie i lakierowanie,
- układanie parkietu, desek, mozaiki,
- renowację schodów, okien i drzwi,
- układanie deski barlineckiej, paneli,
- wylewki samopoziomujące,
- pomiary wilgotności posadzek,
- układanie tarasów ogrodowych,
- drewniane zabudowy basenów,
- drewniane zabudowy łazienkowe,
- wykańczanie domów drewnianymi elementami,
- nietypowe realizacje.

Tomex – Parkiet oferuje szeroką gamęusług wykonywanych z drewna krajowego i egzotycznego najwyższej jakości. Nasza firma zajmuje się sprzedażą podłóg z parkietu z litego drewna, desek, mozaiki przemysłowej oraz sprzedażą listew. Ponadto świadczymy kompleksowe usługi parkieciarskie.

W ofercie znajduje się układanie i wykańczanie podłóg, tarasów, montaż schodów, układanie parkietu na ścianach i sufitach, montaż listew i drzwi. Firma zajmuje się profesjonalnym doradztwem w zakresie doboru materiałów, stylu wykonania oraz wykończenia powierzchni drewnianych. Dodatkowo firma udziela wszelkich instruktaży, jak dbać o podłogę – czyli wszystko to, co Klient o konserwacji powinie wiedzieć.
Tomex – Parkiet zajmuje się również odnawianiem starych parkietów, schodów,drzwi i okien. Wykonujemy precyzyjny pomiar wilgotności i jakości nawierzchni, na której będzie układany materiał.

Aby zapewnić jak najlepszą jakość wykonanych usług, firma współpracuje z renomowanymi dystrybutorami drewna i stolarzami. Nasze usługi są objęte najdłuższą gwarancją a rynku!

Korzystamy z materiałów wiodących europejskich producentów, co przekłada się na dłuższy cykl żywotności podłogi. Preparaty przez nas stosowane do konserwacji nawierzchni są środkami ekologicznymi.


Parkiet w domu, to nie wszystko. Firma działa na szeroką skalę zleceń. Układamy podłogi,ściany i sufity, tarasy i schody w takich miejscach jak:

- hale sportowe i sale gimnastyczne, siłownie
- teatr
- kino
- muzeum
- biura i gabinety
- lokale użytkowe
- hotele
Marki i specjalizacje
Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

- wysokiej jakości produkty dostępne w naszym punkcie handlowym w Górkach,
- materiały do podłóg najwyższej jakości,
- próbki materiałów dostępne dla zainteresowanych Klientów,
- krótkie terminy realizacji,
- kompetentna obsługa i fachowe doradztwo,
- kompleksowe pomiary oraz sprawdzanie podłoża przed rozpoczęciem prac,
- w ofercie: drewno krajowe i egzotyczne, blaty, listwy, środki do konserwacji.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Wrocław, brzeski, kędzierzyńsko-kozielski, krapkowicki, nyski, oleski, Opole, prudnicki, strzelecki, Gliwice

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
O
Opolanka
Parkiet wykonano profesjonalnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Tomex- Parkiet. Wszyscy odwiedzający nasz dom podziwiają podłogę w salonie. Polecam serdecznie.

Słowa kluczowe