Jendryca Andrzej Andrew - Dach

Profesjonalne krycie oraz wymiana dachów

Dachy i usługi dekarskie
ul. Polna 6, 46-045 Kotórz Mały opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Jendryca Andrzej Andrew - Dach

Informacje

Opis działalności
Firma ANDREW-DACH świadczy profesjonalne usługi w zakresie ciesielstwa, dekarstwa oraz wszelakich nietypowych prac i przeróbek związanych z dachem. W zakres usług wchodzi także montaż okien dachowych oraz rynien. Fachowa obsługa, doradztwo, wycena gratis!
Produkty i usługi
Jesteśmy profesjonalną firmą dekarską z doświadczeniem, cenimy sobie przede wszystkim solidność wykonania podchodząc do każdego klienta indywidualnie, działamy na terenie Opolszczyzny i okolic.

Zapewniamy terminowość oraz wysoką jakość naszych usług przy wykorzystaniu najnowszych technologii, zarówno przy wznoszeniu dachów nowych, jak i przy remontach. Bierzemy udział w licznych szkoleniach prowadzonych przez producentów pokryć dachowych.

Świadczymy usługi w zakresie ciesielstwa, dekarstwa oraz blacharstwa. Pokrywamy zarówno dach od nowa, jak i zajmujemy się naprawą oraz wymianą dachów. Montujemy dachy w domach jednorodzinnych i wielorodzinnych, budynkach gospodarczych, lokalach użytkowych, magazynach, a także innych obiektach wymagających pokrycia dachowego. W razie potrzeby przyjedziemy także załatać dach w ramach pogotowia dekarskiego.

Do naszych zadań należy m.in.:
- montaż rynien,
- montaż okien dachowych,
- montaż blachodachówki,
- montaż papy termozgrzewalnej,
- montaż podbitki,
- docieplanie dachów,
- renowacja kominów,
- adaptacja poddasza,
- odśnieżanie dachów.

Zajmujemy się także ciesielstwem budowlanym. W swojej pracy korzystamy z wysokiej jakości drewna, co pozwala wykonywać solidne oraz trwałe konstrukcje. Wytwarzamy między innymi wiaty, altany domki letniskowe, a także inne obiekty wedle potrzeb i oczekiwań klienta. Zajmujemy się również montażem okien, okien dachowych oraz rynien.

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu, chętnie udzielimy informacji o naszej ofercie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
brzeski, kędzierzyńsko-kozielski, kluczborski, krapkowicki, namysłowski, nyski, oleski, Opole, opolski, strzelecki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

dach,