Auto-Fart Jarosław Paszko

Wynajem auta w dobrej cenie

Wynajem samochodów i zarządzanie flotą
Rynek 37/2, 49-100 Niemodlin opolskie
(2 opinie) napisz opinię
Auto-Fart Jarosław Paszko
Rynek 37/2, 49-100 Niemodlin opolskie
NIP
7542130317
Telefon
Auto-Fart Jarosław Paszko

Informacje

Opis działalności firmy Auto-Fart Jarosław Paszko w Niemodlin
Jako Auto-Fart działamy w branży od 2015 roku. Nasza siedziba znajduje się w Niemodlinie, na terenie województwa opolskiego. Zajmujemy się wypożyczaniem samochodów. Właścicielem firmy jest Jarosław Paszko. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Korzystanie z wypożyczalni samochodów osobowych ma wiele zalet. Przede wszystkim wynajętym autem można dojechać tam, gdzie nie kursują publiczne środki transportu. Podróżowanie jest bardzo komfortowe szczególnie podczas wyjazdów turystycznych, biznesowych bądź w sprawach rodzinnych. Dodatkowo takie auto zapewnia znaczną oszczędność czasu traconego na poszukiwanie środków komunikacji i dojazd do wyznaczonego miejsca.

W naszej wypożyczalni znajdą Państwo samochody osobowe różnych marek. Dysponujemy pojazdami w doskonałym stanie technicznym. Regularnie przechodzą one badania techniczne, dlatego możemy zagwarantować, że udostępniamy samochód w pełni sprawny. Wynajmujemy auta zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom. Możliwy jest wynajem długoterminowy.

Auto-Fart to gwarancja dobrych cen i atrakcyjnych warunków współpracy.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Firma Auto-Fart Jarosław Paszko z lokalizacji: Niemodlin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
opolskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(2 opinie) napisz opinię
K
Kazik
Kiedy zepsuło się moje auto, a musiałem jechać w delegację, znajomy polecił mi, abym wynajął pojazd w Auto-Fart. Cieszę się, że go posłuchałem. To świetna firma!
A
Arkadiusz
Wielokrotnie wypożyczałem u nich samochód. Mają zadbane auta, w świetnym stanie technicznym, no i w dobrej cenie.