Pach Mariusz. Usługi stolarskie

Zajmujemy się konstrukcją wszelkiego rodzaju schodów i balustrad

Schody
ul. Szkolna 20, 46-060 Nowa Kuźnia opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Pach Mariusz. Usługi stolarskie

Informacje

Opis działalności
W Firmie Usługi Stolarskie Mariusz Pach zajmujemy się konstrukcją wszelkiego rodzaju schodów i balustrad już od 2002 roku, a działalność prowadzimy od 1998 roku. Nasza firma mieści się w Nowej Kuźni na terenie województwa opolskiego. Zapraszamy do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
W Firmie Mariusza Pacha zajmujemy się wykonywaniem wszelkiego rodzaju usług stolarskich, a w szczególności produkcją i instalacją wszelkiego rodzaju schodów i balustrad już od dwóch dekad. Jesteśmy firmą rodzinną, a co za tym idzie, przekazujemy sekrety branżowe, tradycje, techniki i umiejętności z pokolenia na pokolenie. Jest to dla Państw pewnością, że wykonane przez nas schody i balustrady będą solidne, bezpieczne i przede wszystkim stworzone przez ludzi z pasją do swojego zawodu.

W naszych produktach stosujemy często nowatorskie i nowoczesne rozwiązania. Oferujemy między innymi:

- schody nakładane proste,
- schody ażurowe zabiegowe,
- schody pełne zabiegowe,
- schody ażurowe proste,
- schody policzkowe zabiegowe,
- balustrady.

Wszystkie produkowane przez nas schody i balustrady wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ich długowieczność - posłużą Państwom przez długie dekady.

Wykonujemy zlecenia na wymiar do projektów i montażu zarówno z całego kraju, jak i z zagranicy. Jesteśmy otwarci na propozycje, pomysły i sugestie naszych klientów w kwestii projektu - zadowolenie klienta jest dla nas sprawą priorytetową.

Przykładowe realizacje naszej firmy mogą Państwa znaleźć w galerii zdjęć. Jest to również pogląd na typ projektów, jakie wykonujemy. Jesteśmy jednak skłonni podjąć się też zamówień nietypowych.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej. Znajdą tam Państwa więcej szczegółów na temat oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
brzeski, głubczycki, kędzierzyńsko-kozielski, kluczborski, namysłowski, opolski, prudnicki, strzelecki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń