Pracownia Projektowa Mayer Sandra Mayer

Profesjonalne wykonawstwo usług projektowych

Biura projektowe
ul. Opolska 3, 46-070 Ochodze opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
791 467 109
Pracownia Projektowa Mayer Sandra Mayer

Informacje

O nas
Firma Mayer jest stosunkowo nowa na rynku, jednak biorąc pod uwagę umiejętności poparte głównie na doświadczeniach życiowych i wykształceniu architektonicznym, to od jakiegoś czasu z powodzeniem wykonuje ona profesjonalne projekty wnętrz, tak aby każdy Klient był zadowolony. Przede wszystkim firma kieruje się zachowaniem równowagi pomiędzy estetyką a funkcjonalnością, bez względu na charakter danego pomieszczenia.

Stosowana jest także gwarancja dostosowania usługi do potrzeb klienta indywidualnie. Istnieje wybór realizacji projektu. Biorąc pod uwagę dotychczasowe doświadczenie czy wykonane przez pracownię zlecenia, przygotowywane są zarówno szczegółowe projekty pod względem technicznym jak i wizualizacji wnętrza czy też aranżacji. Gwarancja wysokiej jakości, starannego wykonania zadania oraz atrakcyjnej ceny.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu i odwiedzenia placówki Pracowni Projektowej Mayer w Ochodzach.
Opis działalności
Pracownia Projektowa Mayer, której właścicielką jest Sandra Mayer świadczy swoje usługi od kilku lat. Jest to młoda, perspektywiczna pracownia, która na swój krótki okres działania wykonała już wiele projektów wizualizacji i posiada odpowiednią wiedzę techniczną, doświadczenie i znajomość sztuki kompozycji przestrzennej. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Ochodzach, na terenie województwa opolskiego.
Produkty i usługi
Podczas pracy przy każdym projekcie firma stara się najpierw zbadać grunt oraz poznać Klienta, aby móc wybrać najlepsze rozwiązanie do jego potrzeb. Nie ma uniwersalnych prac do każdego wnętrza, więc cały projekt trzeba dostosować indywidualnie.

W ofercie pracowni znajdą Państwo między innymi:
- projektowanie wnętrz mieszkalnych i użyteczności publicznej, - przebudową wnętrz,
- projektowanie parków, ogrodów zagospodarowania terenu czy nawet wizualizacji,
- wzornictwo przemysłowe,
- dokładne Wizualizacje 3D na zlecenie,
- pomiar u klienta - umawiają się Państwo osobiście lub pod numerem telefonu,
- malowanie farbą tablicową,
- modernizacja obiektów,
- zmiany sposobu użytkowania, tzw przebudowa,
- podziały,
- oceny/ekspertyzy techniczne,
- aranżacje i dekoratorstwo wnętrz,
- pełna dokumentacja projektowa i budowlana.

Dla Pracowni Projektowej Mayer najważniejsza jest idea - wizja wnętrza, jego funkcjonalność i forma. Te oto zasady przyświecają im podczas wykonywania projektu.

Kadra pracownicza firmy to odpowiednio wykwalifikowane osoby, które świadczą usługi projektowe od lat. Korzystają tylko ze specjalistycznych narzędzi i najbardziej aktualnego oprogramowania, co znacznie ułatwia pracę i podwyższa jej efektywność. Wszystkich łączy zamiłowanie do grafiki i architektury wnętrz, przez co wykonywane projekty są jeszcze bardziej dopracowane, gdyż poza pracą, mogą oni rozwijać swoje pasje.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do odwiedzenia siedziby firmy w Ochodzach czy fanpage'a na Facebooku.
Marki i specjalizacje
Pracownia Projektowa Mayer podjęła współpracę z firmą, która działa od dawna na rynku, jest znana z wykonanych usług po przez potrzeby klienta.

Dzięki temu głównie specjalizuje się w:

*Aranżacji Wnętrz mieszkalnych i użyteczności publicznej
*Fragmentacji ścian w jadalniach czy salonach - wykończone farbą tablicową
*Projektach parków i ogrodów
*Wzornictwie przemysłowym
*Wizualizacjach 3D na zlecenie klienta
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń