Pracownia Projektowa Mayer Sandra Mayer

Dekoratorstwo i architektura wnętrz
ul. Opolska 3, 46-070 Ochodze opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
791 467 109
Adres korespondencyjny
ul. Opolska 3, 46-070 Ochodze opolskie

Informacje

O nas
Firma Mayer jest stosunkowo nowa na rynku ,jednak biorąc pod uwagę umiejętności poparte głównie na doświadczeniach życiowych i wykształceniem architektonicznym to od jakiegoś czasu z powodzeniem wykonujemy profesjonalne projekty wnętrz, tak aby każdy nasz klient był zadowolony. Najważniejsza jest dla nas równowaga pomiędzy funkcjonalnością a estetyką – niezależnie czy wnętrze ma mieć charakter loftowy czy też nie.

Kolejnym bardzo ważnym elementem naszej pracy dla firmy jest nic innego jak dostosowanie usługi do potrzeb klienta indywidualnie. Dajemy wybór realizacji projektu. Biorąc pod uwagę dotychczasowe doświadczenie po przez nasze wykonene obecnie prace przygotowujemy zarówno szczegółowe projekty pod względem technicznym jak i wizualizacje wnętrza czy też aranżacji wnętrza. Serdecznie zapraszam również na fanpage na facebooku.

Chcemy pokazać, że starannie wykonujemy wymierzoną nam pracę. Zadzwoń zapytaj o ofertę, a na pewno nie odmówimy. Wykonujemy usługi w konkurencyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy.
Opis działalności
Pracownia projektowa MAYER Sandra Mayer to pracownia świadcząca usługi w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz. Jak na krótki okres mojego działania wykonałam mnóstwo projektów wizualizacji, a moją wykonaną pracę stanowi wiedza techniczna, doświadczenie i znajomość sztuki kompozycji przestrzennej.
Produkty i usługi
Podczas pracy przy każdym projekcie staramy się najpierw jak najlepiej poznać klienta, aby móc wybrać najlepsze rozwiązanie do jego potrzeb. Bo tak na prawdę każdy z nas jest inny, każdy ma inny styl rozmowy, inny styl ubioru i charakteru dlatego uważamy, że każdy potrzebuje osobnego podejścia tworzymy jakość dopasowaną do potrzeb.

W naszej ofercie znajdą państwo między innymi:
* Projektowanie wnętrz mieszkalnych i użyteczności publicznej, przebudową wnętrz itp.
* Projektowaniem parków, ogrodów zagospodarowania terenu czy nawet wizualizacji
* wzornictwo przemysłowe
* Dokładne Wizualizacje 3D na zlecenie
* Pomiar u klienta - umawiają się Państwo osobiście lub pod numerem telefonu podanym wyżej
* Malowanie farbą tablicową -to stosunkowo nowy rodzaj farb na rynku, które oczywiście nasza firma posiada w swojej ofercie. Osobiście uważam, że prezentuje się we wnętrzach bardzo ciekawie na powierzchni!
* Modernizacja obiektów
* zmiany sposobu użytkowania, tzw przebudowa
* podziały
* oceny/ekspertyzy techniczne,
* aranżacje i dekoratorstwo wnętrz
* pełna dokumentacja projektowa i budowlana

Najważniejsza dla nas jest idea - wizja wnętrza, jego funkcjonalność i forma. Tymi zasadami kierujemy się podczas prac nad projektem.
Ofertę naszą kierujemy do wszystkich klientów.

Projektowanie i architektura wnętrz jest dla mnie czymś więcej niż pracą. Dzięki zamiłowaniu oraz pasji tworzymy niesamowite, autorskie projekty, wyróżniające się zarówno pod względem wizerunku. Uważam też, że przede wszystkim aby praca została dobrze wykonana, to każdy z nas dobrze wie, że miejsce oraz organizacja miejsca oraz klimat jaki mu towarzyszy przy pracy jest bardzo ważny. Poniżej w galerii przedstawiam swoje pracę, w razie jakich jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszam do kontaktu pod podany numer telefonu bądź drogą meilową, serdecznie zapraszam Również na mojego fanpage, a niedługo również zapraszam na moja stronę internetową, która jest w trakcie budowy. ZAPRASZAMY.
Marki i specjalizacje
Współpracuję z firmą, która działa od dawna na rynku, jest znana z wykonanych usług po przez potrzeby klienta.

Dzięki temu ja głównie specjalizuję się w:

*Fragmentacją ścian w jadalniach czy salonach- wykończone farbą tablicową
*Aranżacją Wnętrz mieszkalnych i użyteczności publicznej
*Projektami parków i ogrodów
*Wzornictwem przemysłowym
*Wizualizacje 3D na zlecenie klienta
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
K
Klientka
2018-03-28 13:25:07
Bardzo miła i uprzejma kobieta, wie co robi, wykonuje swoje prace bardzo rzetelnie i podeszła do mnie bardzo profesjonalnie. Polecam.

Słowa kluczowe

domy,