Pracownia Projektowa Mayer Sandra Mayer

Dekoratorstwo i architektura wnętrz
ul. Opolska 3, 46-070 Ochodze opolskie
(3 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Kontakt

Telefon
791 467 109
Adres korespondencyjny
ul. Opolska 3, 46-070 Ochodze opolskie

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Dekoratorstwo i architektura wnętrz. Pracownia Projektowa Mayer Sandra Mayer ma swoją siedzibę w miejscowości Ochodze w województwie opolskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: sandra-mayer@wp.pl lub telefonicznej 791 467 109 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Firma świadczy działalność pod adresem 46-070 Ochodze ul. Opolska 3,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Pracownia Projektowa Mayer Sandra Mayer: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Pracownia Projektowa Mayer Sandra Mayer.

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
K
Klient
polecam, kompetentna osoba, usługi na wysokim poziomie
K
Krzysztof
Profesjo-nalanie wykonana usługa, widać ze firma ma doświadczenie.
K
Klientka
Bardzo miła i uprzejma kobieta, wie co robi, wykonuje swoje prace bardzo rzetelnie i podeszła do mnie bardzo profesjonalnie. Polecam.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.