Cetonit Iwona Wróbel

Nowoczesne i solidnie wykonane pokrycia dachowe.

Dachy i rynny
ul. Kraszewskiego 3C, 46-090 Popielów opolskie
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
603 971 197
Cetonit Iwona Wróbel

Informacje

Opis działalności
Jako firma Cetonit już od kilkunastu lat zajmujemy się sprzedażą najlepszych materiałów, które wykorzystuje się przy wykonawstwie pokryć dachowych. Są to jedynie sprawdzone rozwiązania, które cechuje estetyczny wygląd i wieloletnia wytrzymałość. Właścicielką firmy jest Iwona Wróbel, a nasza siedziba mieści się w Popielowie, w Opolskiem.
Produkty i usługi
Wszystkie oferowane przez nas materiały do pokryć dachowych wykonywane są przez firmę Cembrit, której jesteśmy oficjalnym partnerem. Staramy się, by produkty zawarte w naszej ofercie zawsze spełniały najwyższe standardy oraz wszystkie oczekiwania Klientów.

Na naszą ofertę składają się na przykład:
- płyty płaskie,
- system dachowy Eurofala,
- płytki obróbkowe,
- płyty elewacyjne,
- płytki dachowe,
- płyty faliste.

System Eurofala to obecnie najtańsze pokrycia dachowe na budynki inwentarskie czy gospodarcze, co wcale nie znaczy, że są najgorsze. Posiadają one doskonałe parametry wytrzymałościowe, a także estetyczny wygląd. Są one odporne na wszelkie trudne warunki atmosferyczne, jak również naturalne związki chemiczne, związane z hodowlą zwierząt.

Dodatkowo proponujemy swoim Klientom szeroki wybór akcesoriów wykończeniowych do systemów dachowych, do czego zaliczamy między innymi wiatrownice, uszczelki czy systemy montażowe. W dachach wykonywanych z Eurofali można spokojnie zamontować różnego rodzaju świetliki czy płyty świetlikowe, które zostały zaprojektowane w taki sposób, by urozmaicić dane pomieszczenie o światło słoneczne.

Jeśli chcieliby Państwo poznać szerszą ofertę, zapraszamy na stronę internetową firmy Cetonit z Popielowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
A
I
W
Anna i Wojtek
Bardzo profesjonalna obsługa mojej inwestycji.Wyliczenia,dobre rozplanowanie płyt,cena,ekspresowa dostawa i "opieka" podczas montażu to daje wrażenie ,że wybraliśmy dobrze.Mogę polecić Was innym rolnikom.
W
P
Wojciech P.
Dobra firma,szybka dostawa,ceny bardzo przyzwoite.
G
Grzegorz
Sprzedają najlepsze pokrycia dachowe w okolicy. Dysponują naprawdę solidnie wykonanymi materiałami, które bardzo dobrze się sprawdzają.