Cetonit Iwona Wróbel

Dachy i rynny
ul. Kraszewskiego 3C, 46-090 Popielów opolskie
(7 opinii) napisz opinię

Kontakt

Strona www
Telefon
603 971 197
Adres korespondencyjny
ul. Kraszewskiego 3C, 46-090 Popielów opolskie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Cetonit zajmuje się sprzedażą systemów dachowych od ponad 16 lat. To wieloletnie doświadczenie i specjalistyczna wiedza pozwoliły nam zdobyć zaufanie wielu zadowolonych klientów oraz kontrahentów. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem pokryć dachowych firmy Cembrit.
Produkty i usługi
Siedziba naszej firmy znajduje się w Popielowie na terenie województwa opolskiego. Oferujemy systemy dachowe Eurofala - znane od dawna, jednak udoskonalone i wzbogacone o nowoczesny wygląd pokrycia dachowe przeżywają w ostatnich latach prawdziwy rozkwit. Właścicielem firmy jest Iwona Wróbel.

System dachowy Eurofala wykorzystywany jest od wielu lat zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i rolniczym. To dzięki doskonałym parametrom wytrzymałościowym i estetycznemu wyglądowi płyty włóknisto-cementowe znów zyskują na popularności.

Oferujemy Państwu:
- płyty faliste,
- płytki dachowe,
- płytki obróbkowe,
- płyty elewacyjne,
- system dachowy Eurofala,
- płyty płaskie Cembrit.

Eurofala to obecnie najtańsze pokrycia dachowena budynki inwentarskie, gospodarcze i nie tylko.
Materiały włóknisto-cementowe, z których wykonane są produkty, to niezwykle trwałe i odporne na warunki atmosferyczne elementy, które zapewniają zadowolenie na lata. Płyty nie korodują, dlatego inwestycja w takie rozwiązanie jest wielce opłacalna i jednorazowa. Płyty faliste doskonale nadają się również na wiaty, kurniki, magazyny zboża. Płyty występują w ośmiu kolorach i czterech wymiarach.

Dodatkowo materiał włókienno-cementowyodporny jest na naturalne związki chemiczne wydzielane przy produkcji zwierząt, dlatego nasze rozwiązanie idealnie nadaje się dla budynków rolniczych i stajni.

Proponujemy Państwu szeroki wybór akcesoriów wykończeniowych do systemów, są to między innymi wiatrownice, uszczelki czy systemy montażowe.

Dodatkowo dachy wykonane w systemie Eurofala, można uzupełnić o płyty świetlikowe, które zostały zaprojektowane w sposób umożliwiający doświetlenie wnętrza budynku naturalnym, dziennym światłem.

Zapewniamy konkurencyjne warunki cenowe, uzależnione od wielkości i rodzaju dachu. Zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemyna wszystkie Państwa pytania.

Zapraszamy do współpracy z firmą Cetonit!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
B
G
Bernard-Ustrzyki Górne
2019-09-20 10:49:04
Zostawiacie w tyle inne firmy.Dzięki pomocy i wiedzy na temat pokryć dachowych oraz szybkiej dostawie na drugi koniec Polski.Kolejny dach znów kupię u Was.
Z
E
Z Elbląga
2019-09-05 21:31:48
Położyłem ten materiał na stajnie dla koni,rewelacyjnie się sprawdza.Zostałem dobrze obsłużony i cena była BARDZO dobra,wszystko przebiegło sprawnie.
A
Anna
2019-07-15 16:02:16
Kupiłam w tej firmie duży dach z Eurofali,cena jest bardzo satysfakcjonująca,materiał dobry i zostałam bardzo rzetelnie obsłużona mimo,ze dzieli nas prawie 6oo kilometrów...Dziękuję
M
F
Marek F.
2019-06-14 19:45:14
Wszystko przebiegło bardzo sprawnie.Bez żadnych kłopotów i cena była bardzo atrakcyjna.
Z
P
Z Pomorza
2019-05-28 20:49:38
Szybka dostawa,dobrze wyliczony dach,cena bardzo zadowalająca.Mogę polecić.
M
Marian
2019-05-23 19:32:36
Bardzo dobra współpraca.Rzetelne podejście i dobra cena .Dziękuję
D
Daniel
2019-04-23 15:27:04
Wszystko dobrze zorganizowane.Dostawa szybka i bezproblemowa,dobra cena.