SPINEL HYDRAULIKA-PNEUMATYKA S.C.

Oferujemy kompleksową hydraulikę siłową i pneumatykę

Hydraulika siłowa
ul. Wiejska 8, 46-050 Przywory opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
(77) 464 33 44
SPINEL HYDRAULIKA-PNEUMATYKA S.C.

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy przedsiębiorstwo SPINEL HYDRAULIKA-PNEUMATYKA, które mieści się w Przyworach. Na rynku istniejemy nieprzerwanie od 1998 roku i od tego czasu zajmujemy się kompleksową hydrauliką siłową i pneumatyczną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz niezbędną wiedzę, dzięki której możemy zaoferować Państwu nasze produkty i usługi na wysokim poziomie. Jesteśmy firmą, której dobro naszych kontrahentów jest rzeczą nadrzędną, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny.

W ramach naszej działalności wykonujemy konserwacje i odbiory UDT, a w tym konserwację żurawi, wind załadowczych, podnośników koszowych oraz bramowców i hakowców.

Ponadto oferujemy windy załadowcze do samochodów dostawczych i ciężarowych, a w tym dobór odpowiedniej windy wraz z montażem. Dodatkowo dobierzemy na życzenie Państwa:
- żurawie do samochodu,
- podnośniki koszowe,
- hakowce.

Kolejną naszą usługą jest zakuwanie przewodów hydraulicznych napoczekaniu. Wykonujemy na wężach przewody gumowe, termoplastyczne, metalowe, do paliwa oraz do Karchera.

Remontujemy również częściowo lub kompleksowo siłowniki. W ramach tego wymieniamy uszczelnienia, tłoczyska, cylindry, tłoki, dławnice, ucha oraz łożyska w uchach. Prowadzimy również sprzedaż powyższych elementów.

W razie potrzeby zapewniamy również dostawę elementów hydrauliki i pneumatyki, takich jak:
- rozdzielacze i zawory,
- akumulatory, pompy i silniki,
- manometry i poziomowskazy,
- elementy złączne, szybkozłącza,
- uszczelnienia techniczne,
- wkłady i filtry do oleju i powietrza,
- węże przemysłowe do oleju, powietrza, wody, kwasów, paliw i innych mediów.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, a po więcej informacji dotyczących naszej działalności zapraszamy na stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń