A-Geo Usługi Geodezyjne I Kartograficzne Adam Łyżwa

Tyczenie budynków i obiektów liniowych

Geodezja
ul. Ozimska 26, 46-050 Raszowa opolskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
785 041 970
Adres korespondencyjny
ul. Ozimska 26, 46-050 Raszowa opolskie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo A-GEO ma siedzibę w Raszowej, w województwie opolskim. Osobą zarządzającą jest Adam Łyżwa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Działamy jako firma geodezyjno-projektowa. Mamy duże doświadczenie w branży. Funkcjonujemy już od ponad dekady. Taki staż, w połączeniu z wiedzą teoretyczną, sprawił, że świadczone przez nas usługi stoją na najwyższym poziomie. Uczestniczyliśmy w projektowaniu i realizacji obiektów mieszkalnych, przemysłowych i drogowych.

Firma A-GEO zajmuje się geodezją i kartografią. Przyjmujemy zlecenia dotyczące opracowań jednostkowych, jak i kompleksowej obsługi geodezyjnej budynków. Nasza oferta zawiera pomiary wysokościowe, sytuacyjne, objętości nasypów i wykopów, pionowości, powierzchni oraz pomiary inwentaryzacyjne. Wykonujemy pomiary działek dla osób prywatnych.

W zakres naszych usług również wchodzi:
- tyczenie budynków
- tyczenie obiektów liniowych
- mapy do celów projektowych
- mapy cyfrowe
- mapy powykonawcze (inwentaryzacyjne)

Zapewniamy fachowe doradztwo i obsługę na najwyższym poziomie. Wyróżniamy się profesjonalnym podejściem do pracy i atrakcyjnymi cenami.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy geodezyjnej A-GEO.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie, opolskie, dolnośląskie, śląskie, wielkopolskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
D
Dracha
Jak najbardziej polecam przedsiębiorstwo geodezyjne A-GEO. Długo zajęłoby, by wymienić wszystkie zalety tej firmy. Najwyższa jakość pracy, terminowość, konkurencyjne ceny - to tylko kilka z nich.

Słowa kluczowe