Roman Szczepek Tokarstwo w drewnie

Maszyny do obróbki drewna
ul. Boczna 2, 46-050 Tarnów Opolski opolskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
502 630 368
Adres korespondencyjny
ul. Boczna 2, 46-050 Tarnów Opolski opolskie

Informacje

Opis działalności
Przede wszystkim w naszym przedsiębiorstwie prowadzimy obróbkę drewna. Mamy szczęście, gdyż otaczamy się pięknymi drewnianymi rzeczami i pracujemy z prawdziwymi cudeńkami. To nic dziwnego, że chcemy otaczać się ładnym i solidnymi meblami, jak choćby stół z pięknie wyrzeźbionymi nogami. Taborety, które zdobią kuchenną przestrzeń czy meble ogrodowe. Wszystko mogą zamówić Państwo właśnie u nas.
Produkty i usługi
Jesteśmy obecni na rynku już od dłuższego czasu. Nasza siedziba znajduje się w Tarnowie Opolskim, na terenie województwa opolskiego. Właściciel to Roman Szczepek.

Staramy się, by nasi Klienci odchodzili od nas w pełni usatysfakcjonowani. Słyniemy z tego, że uważnie słuchamy i realizujemy zamówienia zgodnie z Państwa życzeniami. Oferta firmy Tokarstwo w Drewnie to: stoły drewniane, nogi drewniane, świeczniki z drewna, nogi od taboretów oraz same taborety. Dodatkowo wykonujemy wszelkie inne zadania związane z tokarstwem w drewnie.

Do pracy wykorzystujemy tylko najlepsze drewno, starannie dobieramy odpowiednie kawałki do konkretnych zamówień. Dzięki naszym nowoczesnym maszynom możemy sobie pozwolić na precyzyjną obróbkę nawet najmniejszych elementów. Cechuje nas to, że jesteśmy firmą solidną, rzeczową, i to, że pilnujemy wcześniej ustalonych terminów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Tokarstwo w Drewnie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie, opolskie, mazowieckie, dolnośląskie, śląskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
J
Janek
jestem mega zadowolony, polecam!