MP Tartak Chudoba

Tarcica liściasta i iglasta oraz więźba dachowa z dowozem do Klienta

Tartaki
ul. Lipowa 6, 46-030 Zagwiździe opolskie
(3 opinie) napisz opinię
MP Tartak Chudoba

Informacje

Opis działalności
Już w 1992 roku uruchomiliśmy Tartak Chudoba, którego siedziba znajduje się właśnie w Chudobie, na terenie województwa opolskiego. Właścicielem działalności jest Marek Pietrek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
W Tartaku Chudoba zajmujemy się składowaniem, suszeniem oraz obróbką drewna. Sprzedajemy tarcicę oraz gotowe produkty. Nowoczesne rozwiązania w zakresie suszenia naturalnego surowca wpływają na jakość produkowanych z niego wyrobów. Nasze drewno odznacza się jednolitą strukturą oraz stałym wymiarem, dzięki czemu jest doskonałym budulcem i stanowi filar licznych obiektów w naszym rejonie. Z naszych usług korzystają Klienci z Polski oraz z zagranicy.

Zajmujemy się produkcją więźby dachowej, którą impregnujemy na życzenie Klienta, wykorzystując do tego metodą impregnacji zanurzeniowej. W ten sposób skutecznie zabezpieczamy drewno przed działaniem szkodników, grzybów, pleśni i czynników atmosferycznych.

W naszej ofercie znajduję się takie produkty jak:
- więźba dachowa,
- kantówki,
- łaty,
- krawędziaki,
- deski tarasowe i podłogowe,
- palety,
- kora sosnowa w rokach i luzem.

Wśród desek znajdują się wyroby z sosny i modrzewiu. Materiał doskonale nadaje się do budowy zarówno elewacji, jak i tarasów. Oferujemy deski ryflowane i szalunkowe. Mamy też deski podbiciowe. Jesteśmy wieloletnim producentem drewna budowlanego.

Oferujemy także sprzedaż tarcicy iglastej i liściastej. Sprzedajemy tarcicę suszoną z drzew sosnowych. Udostępniamy także tarcicę struganą i obrzynaną.

Sprzedajemy drewno opałowe o odpowiedniej wilgotności. Zajmujemy się produkcją palet jednorazowych i fitosanitarnych. Wyrabiamy też skrzyniopalety.

Zajmujemy się przetarciem drewna na zamówienie, a wszystkie produkty sprzedajemy z usługą transportu towaru do Klienta.

Zapraszamy do kontaktu - Tartak Chudoba.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
opolskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
P
Paulina
Skupuję od nich korę w hurtowych ilościach. Cena jest naprawdę przystępna, polecam.
M
Michał
Polecam ich usługi w zakresie produkcji więźb dachowych. Przygotowali dla mnie bardzo solidną konstrukcję według podanych wymiarów. Więźbę zaimpregnowali metodą zanurzeniową. Jest odporna na owady i wilgoć. Doskonały towar.
I
Ireneusz
Kupuję od nich drewno od lat. Wiele obiektów ukończyłem właśnie na bazie ich materiałów. Drewno budowlane mają niezwykle solidne i trwałe. Widać, że inwestują w nowoczesne suszarnie. Mają sprawdzony towar.