Agro-Czas Paweł Trybuła

Usługi rolnicze - hurt i detal kamienia i kruszyw

Artykuły rolnicze
ul. Nad Złotym Potokiem 88, 48-200 Łąka Prudnicka opolskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
600 522 999
Adres korespondencyjny
ul. Nad Złotym Potokiem 88, 48-200 Łąka Prudnicka opolskie

Informacje

Opis działalności
Paweł Trybuła jest właścicielem gospodarstwa rolniczego Agro-Czas, które znajduje się w Łące Prudnickiej, w województwie opolskim. Oferujemy usługi rolnicze, a także hurtową i detaliczną sprzedaż nawozu i kruszyw. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Gospodarstwo rolne Agro-Czas posługuje się nowoczesnym sprzętem rolniczym przystosowanym do pracy na różnych rodzajach gleby. Do naszych usług należy:
- siew zbóż,
- siew rzepaku,
- siew kukurydzy,
- uprawa pola,
- oranie pola,
- koszenie łąk i nieużytków.

Obsługujemy Klientów z całego województwa opolskiego. W branży działamy od wielu lat. Mamy więc doświadczenie w pracach rolnych. Zawsze terminowo realizujemy zlecenia i chętnie doradzimy w zakresie upraw. Oferujemy sprzedaż nawozów mineralnych, w których znaleźć można wapno. Nawozy świetnie użyźnią ziemię i dostarczą glebie odpowiednie pierwiastki doprawidłowego wzrostu roślin. Poprawiają też odporność roślin.

Oferujemy także detaliczną i hurtową sprzedaż kruszyw. Wśród nich znajdują się:
- grys,
- żwir,
- piasek,
- kamień ozdobny,
- wapno rolnicze.

Klienci mogą liczyć na dowóz zakupionego asortymentu do 30 km od siedziby naszej firmy. Zapraszamy do kontaktu z gospodarstwem Agro-Czas z Łąki Prudnickiej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
N
Nikodem
Wynająłem firmę Agro-Czas do pomocy na mojej roli. Razem obsialiśmy kilkadziesiąt hektarów pola. Mają nowoczesne maszyny i praca idzie bardzo szybko i sprawnie, polecam.
K
Kazik
Zakupiłem u nich wapno do nawożenia roślin. Zastosowałem je jakiś rok temu i dziś widzę tego efekt. Rośliny rosną bardzo dobrze i widzę, że o wiele lepiej znoszą mrozy. Gleba jest użyźniona. Cena za nawóz była bardzo atrakcyjna jak dla rolnika o średnim gospodarstwie. Polecam.