Jacek Thiel Usługi ciesielskie

Wykonuję wszelkiego rodzaju usługi ciesielskie

Dachy i usługi dekarskie
ul. Opolska 38, 48-210 Biała opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Jacek Thiel Usługi ciesielskie

Informacje

Opis działalności
Mam na imię Jacek Thiel i już od 1996 roku pracuję w zawodzie cieśli. Swój staż zaczynałem pracując w Niemczech. Obecnie operuję z miejscowości Biała na terenie województwa opolskiego. Zainteresowanych zapraszam do zapoznania się z pełnym opisem mojej oferty.
Produkty i usługi
Pracuję w zawodzie cieśli już od niemal dwóch i pół dekady. Początki mojej kariery zaczęły się w drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych na terenie Niemczech, gdzie zacząłem swój staż. Po długoletniej praktyce i wyuczeniu zawodu cieśli wróciłem do Polski, gdzie zacząłem swoją własną działalność.

Z początku zajmowałem się wykonywaniem konstrukcji dachowych, domków letniskowych, wiat, zadaszeń i balkonów. Podczas wykonywania prac projektowych używam zaawansowanego programu firmy Dietrichs. Posiadam również na swoim wyposażeniu nowoczesny sprzęt używany przy przygotowywaniu konstrukcji dachowych.

Do konstrukcji oferuję moim klientom użycie wytrzymałych elementów z drewna klejonego takimi sposobami jak BSH i KVH.

We wszystkich przeprowadzanych przeze mnie pracach oferuję użycie artykułów renomowanych i szeroko uznawanych w branży dekarsko-ciesielskiej producentów, takich jak:

- VELUX - okna dachowe, kolektory słoneczne, sprzedaż montaż,
- PROTEC - systemy rynnowe i obróbki blacharskie, ocynk, miedz, tytan, cynk,
- ERLUS - dachówki ceramiczne z Bawarii,
- DORKEN - folie dachowe,
- THEIS-BOGER - łupek naturalny (Schefer),
- HAAS - elementy prefabrykowane.

Oprócz usług konstrukcyjnych i projektowych wykonuję także usługi z zakresu dowozu i transportowania wszelkiego rodzaju materiałów budowlanych. Posiadam też dźwig nośny z koszem roboczym i wysięgiem do 32 metrów wysokości renomowanego producenta Böcker.

Zapraszam serdecznie do odwiedzenia mojej strony internetowej. Znajdą tam Państwa szczegóły na temat mojej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bieruńsko-lędziński, częstochowski, gliwicki, krakowski, krapkowicki, nowosądecki, Opole, prudnicki, raciborski, strzelecki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

KVH,
BSH,
KVH,