Materiały Budowlane Jacek Thiel

Materiały Budowlane Jacek Thiel


ul. Opolska 38
48-210 Biała, woj. opolskie

Informacje

Opis działalności

Drewno konstrukcyjne KVH, drewno klejone warstwowo BSH, drewno konstrukcyjne, drewno klejone, drewno klejone warstwowo, drewno KVH, drewno BSH, materiały budowlane, okna dachowe, kolektory słoneczne, pokrycia dachowe, dachówki ceramiczne, dachy rynny, folie dachowe, łupek naturalny, drewno budowlane

O nas

w 1996 r wyjechałem do Niemiec i rozpocząłem pracę w zawodzie cieśli. Poprzez długoletni staż pracy zdobyłem doświadczenie tym zawodzie. Po wyuczeniu w zawodzie cieśla, długoletni staż pracy dał mi bardzo duże doświadczenie w tej branży.

Po powrocie do Polski rozpocząłem swoją działalność w kierunku ciesielskim (wykonywanie konstrukcji dachowej, domków letniskowych, balkony, wiaty, zadaszenia). Pracuję na nowoczesnym programie firmy Dietrichs oraz posiadam nowoczesny sprzęt do przygotowania konstrukcji dachowych, świadczę również usługi w zakresie transportu dowóz materiałów na budowie oraz posiadam dźwig nośny do 32 m wysokości firmy Bócker wraz z koszem roboczym.

Marki i specjalizacje

Współpracujemy z renomowanymi firmami z branży ciesielsko - dekarskiej:

VELUX
PROTEC
ERLUS
DORKEN
THEIS-BOGER
HAAS
Materiały BSH i KVH

Produkty i usługi

Każdemu klientowi oferujemy elementy wykończenia od profesjonalistów z branży ciesielsko-dekarskiej, takich jak:


VELUX Okna dachowe, kolektory słoneczne, sprzedaż montaż

PROTEC Systemy rynnowe i obróbki blacharskie, ocynk, miedz, tytan, cynk

ERLUS Dachówki ceramiczne z Bawarii

DORKEN Folie dachowe

THEIS-BOGER Łupek naturalny (Schefer)

HAAS Elementy prefabrykowaneMateriały BSH i KVH:

- drewno konstrukcyjne KVH
- drewno klejone warstwowo BSH


Drewno konstrukcyjne KVH jest produktem do zastosowania w nowoczesnym budownictwie drewnianym. Suszone technicznie do maksymalnej wilgotności 15% stanowi zasadniczą podstawę rezygnacji z zastosowania ochrony chemicznej drewna. Dzięki temu, że drewno to ma zapewnioną niską wilgotność, wykorzystanie go gwarantuje zachowanie masy oraz stabilności kształtów i wymiarów.

Drewno klejone warstwowo BSH to materiał budowlany do zastosowania wszędzie tam, gdzie ważna jest nośność, stabilność kształtów i estetyka. Mało kurczliwe, gdyż do jego produkcji stosowane są lamele o maks. wilgotności 12%. Sklejanie następuje przy zastosowaniu dopuszczonych do obrotu, ekologicznych i odpornych na zmiany pogodowe żywic melaminowych (przeźroczyste spoiny klejowe).

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Opole, Gliwice, Prudnik, Nowy Sącz, Częstochowa, Racibórz, Strzelce Opolskie, Kraków, Bieruń, Krapkowice

Oceny i opinie

Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Obowiązek informacyjny