P.P.H.U. Wilkap Dach Andrzej Willim

Kompleksowe usługi remontowe.

Dachy i rynny
ul. Powstańców 27, 48-250 Głogówek opolskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(77) 406 65 40
P.P.H.U. Wilkap Dach Andrzej Willim

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy WILKAP - DACH znajduje się w Głogówku, na terenie województwa opolskiego. Specjalizujemy się w usługach remontowych. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2001 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Andrzej Willim.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy Wilkap są kompleksowe usługi budowlane, a także remontowe. W naszej ofercie można znaleźć wykończenia wnętrz pod klucz. Podejmiemy się wykonania remontów w domach, mieszkaniach, biurach oraz lokalach użytkowych.

Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy dekarstwo. Nasza oferta obejmuje wykonanie pokryć dachowych. Jesteśmy także w stanie wykonać ocieplenia dachów. Uzupełnienie naszej oferty stanowi sprzedaż akcesoriów dachowych.

Nasza kadra pracownicza jest doświadczona oraz wykwalifikowana. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług z zachowaniem konkurencyjnych cen.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Wilkap.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
opolskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
W
Wojciech
Profesjonalne usługi dekarskie. Pięknie wykonany dach, fachowa pomoc w doborze pokryć dachowych. Z chęcią ich polecam.
O
Olaf
Zajmowali się budową dachu w naszym domu, to była dobra decyzja - budowa przebiegła sprawnie, bezproblemowo i w dodatku nie zapłaciliśmy dużo.