Dreams Hair-Salon Przedłużania I Pielęgnacji Włosów Sonia Sypniewska

Zabiegi pielęgnacyjne i przedłużanie włosów

Fryzjerzy i salony fryzjerskie
ul. Powstańców 30, 48-250 Głogówek opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Dreams Hair-Salon Przedłużania I Pielęgnacji Włosów Sonia Sypniewska
ul. Powstańców 30, 48-250 Głogówek opolskie
NIP
7551942227
Telefon
Dreams Hair-Salon Przedłużania I Pielęgnacji Włosów Sonia Sypniewska

Informacje

Opis działalności firmy Dreams Hair-Salon Przedłużania I Pielęgnacji Włosów Sonia Sypniewska w Głogówek
Dreams Hair-Salon Przedłużania I Pielęgnacji Włosów od 2023 roku skupia się na dostarczaniu Wam wysokiej jakości produktów. Zdobyłam wielu wiernych klientów, a o ich zadowolenie dbam osobiście - Sonia Sypniewska. Siedzibą firmy jest Głogówek w województwie opolskim. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
Produkty i usługi
Nazywam się Sonia Sypniewska i jestem założycielką salonu fryzjerskiego Dreams Hair. Jednym z głównych obszarów mojej działalności jest pielęgnacja włosów i zabiegi takie jak:
- nanoplastia,
- prostowanie keratynowe,\
- nanobotoks,
- rekonstrukcja kapilarna włosów.

Do mojego salonu fryzjerskiego często zgłaszają się osoby, które mają bardzo zniszczone i przesuszone końcówki. Ich włosy się puszą i są ciężkie w codziennym układaniu, a do tego nie pomagają żadne preparaty ze sklepowych półek. To właśnie im oferuję zabieg nanoplastii z wykorzystaniem preparatów wzbogaconych o keratynę, aminokwasy i inne składniki o działaniu silnie odżywczym, odbudowującym, a także wygładzającym. Wprowadza się je podczas prostowania włosa, który pod wpływem wysokiej temperatury otwiera swoją łuskę i pozwala wniknąć preparatowi głęboko do jego wnętrza. Dzięki temu po nanoplastii Klienci od razu widzą ogromną różnicę, a ich włosy wyglądają na idealnie gładkie, zdrowe i lśniące.

Oprócz zabiegów pielęgnacyjnych oferuję też inne usługi fryzjerskie, a w tym:
- modelowanie fryzur,
- farbowanie włosów,
- upięcia okolicznościowe,
- zabiegi push up na objętość włosów,
- korekta na włosy,
- przedłużanie keratynowe - mini kapsułki.

W moim salonie zajmuję się przedłużaniem włosów przy wykorzystaniu mini łączeń keratynowych. Nowe pasemka dobieram zgodnie z kolorem oraz kondycją kosmyków Klienta. Ta metoda jest bardzo bezpieczna i przede wszystkim pozwala uzyskać natychmiastowy efekt gęstych i długich włosów. Co więcej, Klienci mają szeroki wybór pasemek w najróżniejszych kolorach i odcieniach.

Zapraszam serdecznie do umawiania wizyt w salonie Dreams Hair z Głogówka- Sonia Sypniewska.
Zasięg działania
Firma Dreams Hair-Salon Przedłużania I Pielęgnacji Włosów Sonia Sypniewska z lokalizacji: Głogówek świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
opolskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń